Juosmens įtvaras būsimai mamai ACE601

Daugiau peržiūrų

Juosmens įtvaras būsimai mamai ACE60139,00 €
Nuolaida prekėms galioja tik perkant internetu.

Būsena: Prekyboje

Juosmens įtvaras būsimai mamai ACE601 yra universalaus dydžio, patogus, pagamintas iš kvėpuojančios, elastingos medžiagos.


Pristatymo laikas: 1-5 darbo dienos

Aprašymas

Detalės

Juosmens įtvaras būsimai mamai ACE601 yra universalaus dydžio, patogus, pagamintas iš kvėpuojančios, elastingos medžiagos. Sutvirtinimai nugaros srityje pagerina laikyseną, prilaiko nugarą, sumažina nugaros skausmus. Turi šoninius įtempimo dirželius, kuriais galima reguliuoti įtempimą, apspaudimą.

Dydis: Universalus

Spalva: Kūno

Gamintojas: ORLIMAN (Ispanija)

Apžvalgos
Pristatymas

Lietuvoje

- Galimybė atsiimti prekes patiems. Užsakytas prekes galite atsiimti užsakymo metu pasirinktoje parduotuvėje. Renkantis ši būdą, galimas apmokėjimas grynais pinigais pristatymo vietoje.

- Pristatymas per AB Lietuvos paštas - 3 Eur. Prekės pristatomos į artimiausią gavėjo pašto skyrių per 2-5 darbo dienas.

- Pristatymas per kurjerį visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją – 3 Eur. ir 4 Eur., jeigu pasirenkamas apmokėjimo būdas grynais per kurjerį. Pristatymas į bet kurią Lietuvos vietą vykdomas per 1-3 darbo dienas. Prekės pristatomos į namus arba kitu nurodytu adresu 8-17 val. visoje Lietuvoje arba  8-22 val. (tik miestuose Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus).

 Į užsienį 

Prekių pristatymo į Europos šalis mokesčio dydis - 10 Eur. Perkant iš kitų užsienio šalių paslaugos mokesčio dydis priklauso nuo siuntos svorio, dydžio ir šalies, į kurią siunčiama siunta, pristatymo tarifo. Norintys pirkti ne iš Europos šalių, prašome kreiptis el. paštu:  perku@idemus.lt

Užsakant prekių virš 100 Eur., pristatymas nemokamas (siuntiniams į užsienį negalioja).

Taip pat siūlome šias prekes

Prekės žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viengubomis kabutėmis ('') galite atskirti frazes.

Pagalba telefonu
+370 (659) 02035
 
Pagalba el. paštu
perku@idemus.lt