Susigrąžinkite pasitikėjimą po krūties pašalinimo operacijos – kokybiški krūties protezai ir liemenėlės

/ 2018-02-13

Krūties vėžys yra dažniausias onkologinis moterų susirgimas. Per metus Lietuvoje šia liga suserga apie 1500 moterų ir kiekvienais metais šis skaičius tik didėja.

Krūties vėžio riziką sąlygojantys veiksniai yra: nutukimas, egzogeninių ir endogeninių hormonų koncentracija, metabolizmas, vėžiniai susirgimai tiriamos moters šeimoje (genetika), jonizuojančioji spinduliuotė, piktnaudžiavimas alkoholiu, fizinio aktyvumo stoka ir tam tikri mitybos ypatumai. Manoma, kad vaisių, daržovių ir žuvies vartojimas mažina riziką susirgti krūties vėžiu.

Dažniausiai pasitaikantys simptomai: jaučiami sukietėjimai ar sustorėjimai krūtyse ar šalia jų pažasties zonoje; krūtų dydžio ar formos pokyčius; išskyras iš spenelių, jų suminkštėjimą ar įsitraukimą į vidų; pokyčius odoje. Yra įvairių gydymo būdų, įskaitant chirurgiją, spindulinę terapiją (radioterapiją) ir chemoterapiją. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad ne kiekvienas guzelis krūtyje yra vėžys, bet kiekvienas apčiuopiamas guzelis krūtyje turi būti tiriamas ar tai nėra vėžio požymis.

Ne visais atvejais pavyksta išsaugoti krūtis, tad moterims, po atliktos operacijos reikia laiko susitaikyti įvykusia operacija, pasikeitusiu kūnu, moteriškumo praradimu. Neretai užplūsta mintys, kurias sukelia baimė dėl galimo ligos atsinaujinimo. Štai kodėl taip svarbu suprasti moters pojūčius, išgyvenimus.

Moteriai, kuriai dėl onkologinio susirgimo buvo amputuota krūtis, valstybė suteikia galimybę kartą per metus įsigyti krūties protezą ir specialiai pritaikytą liemenėlę, kurių bazinė kaina yra kompensuojama 100 procentų. Pasitaiko atvejų kuomet moterys apie tokią galimybę nežino.

Po atliktos mastektomijos siekiama, kad moteris jaustųsi komfortabiliai, todėl svarbu kuo tiksliau parinkti krūtinės formą, atstatyti trūkstamą apimti ir padėti atkurti pasitikėjimą savimi. SILIMA®  by THUASNE siūlo krūtų protezus ypač panašius į natūralias krūtis: forma, svoriu, spalva, medžiagų tekstūra. Šių protezų formų ir dydžių pagalba puikiai atkuriamas natūralus, simetriškas krūties siluetas. Krūtų protezai prisitaiko prie kūno linijų, nedirgina odos, greitai prisitaiko prie kūno temperatūros dėvint, pasižymi lengva priežiūra ir yra atsparūs chlorui bei druskingam vandeniui.

Renkantis krūties protezą, ne mažiau svarbu yra tinkamai parinkta liemenėlė. SILIMA® by THUASNE ortopedinės liemenėlės turi visus reikiamus privalumus: kokybė, estetika, komfortas. Aukštos kokybės liemenėlių medžiaga ir forma sugrąžina moteriškumo jausmą bei pasitikėjimą savo išvaizda. Naujoviški ir labai funkcionalūs sprendimai, kurie buvo naudojami kuriant liemenėles, užtikrina komfortą bet kokio amžiaus moterims. Maloni, minkšta medžiaga nedirgina odos, nesukelia diskomforto.

Liemenėles turi maskuojančią V formos iškirptę, platesnes paminkštintas petnešėles, kurios užtikrina puikų prigludimą prie kūno: pasilenkus į priekį liemenėlė tvirtai prilaiko krūties protezą(-us). Specialios kišenėlės protezui yra abiejuose liemenėlės kaušeliuose, todėl ją pritaikysite po vienos krūties (kairės ar dešinės) pašalinimo operacijos arba po abiejų krūtų pašalinimo operacijų. Visa tai sukurta siekiant suteikti kuo didesnį komfortą ir lengvumo jausmą.

SILIMA® by THUASNE - tai pasaulio rinkoje lyderiaujanti Vokietijos kompanija, kuri gamina aukščiausios kokybės medicininės paskirties produktus moterims. Šio gamintojo liemenėles ir krūties protezus galite įsigyti UAB IDEMUS parduotuvėse “Šiuolaikinė ortopedija”: Viršuliškių g. 34, Vytauto g. 24 Vilniuje arba el.parduotuvėje www.idemus.lt , kur su pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos kortele – POLA yra taikoma 15 procentų nuolaida nekompensuojamoms prekėms. “Šiuolaikinė ortopedija” parduotuvėse taip pat galite pasidaryti kompiuterinį pėdų tyrimą, įsigyti įtvarų sportui ir reabilitacijai, prekių mamytėms, reabilitacijos, slaugos bei judėjimo priemonių, kompresinių kojinių SIGVARIS venų ligų gydymui ir profilaktikai.

UAB IDEMUS – konsultuoja patyrę Lietuvos vaikų ir suaugusių ortopedai-traumatologai, kraujagyslių chirurgai (angiochirurgai). Plačiau apie konsultacijas Vilniuje ir kituose miestuose sužinoti galite www.idemus.lt.

« Atgal
Pagalba telefonu
+370 (659) 02035
 
Pagalba el. paštu
perku@idemus.lt