Diržas nėščiosioms LombaMum 0805

Daugiau peržiūrų

Diržas nėščiosioms LombaMum 080578,00 €
Nuolaida prekėms galioja tik perkant internetu.

Būsena: Prekyboje

Medicininis diržas LombaMum'® nėščiosiomsbuvo sukurtas sumažinti skausmus, kurie gali kilti nėštumo metu nugaros, pilvo srityse arba klubuose. Šis diržas specialistų buvo sukurtas palaikyti ir palengvinti nespaudžiant. „LombaMum®“ Jus lydės visą Jūsų nėštumo laikotarpį.


Pristatymo laikas: 1-5 darbo dienos

Aprašymas

Detalės

Medicininis diržas LombaMum'® nėščiosiomsbuvo sukurtas sumažinti skausmus, kurie gali kilti nėštumo metu nugaros, pilvo srityse arba klubuose. Šis diržas specialistų buvo sukurtas palaikyti ir palengvinti nespaudžiant. „LombaMum®“ Jus lydės visą Jūsų nėštumo laikotarpį.

Diržas sudarytas iš trijų dalių:juosmens dalis Jūsų nugarai palaikyti, dvi skirtingo dydžio juostos pilvui palaikyti. Pasirinkus vieną arba kitą juostą, galėsite efektyviai palaikyti savo kūdikį viso nėštumo metu.

Dydis: Universalus (liemens apimtis nuo 82 - 125 cm.)

Spalva: Pilkšvai alyvinė

Poveikis: Integruotos juostos palaiko ir paremia stuburą. Audinys suteikia diržui tvirtumo, kuris neprarandamas ir pilvo srityje dėl juostos, pritaikytos Jūsų naujam – nėščios moters – sudėjimui. Diržo reguliavimo galimybės užtikrina patogią Jūsų kūno padėtį visą dieną visu Jūsų nėštumo metu.

Savybės:

I. Didesnis efektyvumas

 • Papildomi dirželiai Jums leidžia laisvai reguliuoti diržą, pačioms jį pritaikant nugaros lygiui pagal Jūsų veiklą ir skausmo stiprumą. Taip pat galima sustiprinti šį palaikymą paprastai perkeliant dirželius diržo vidinėje pusėje.
 • Diržas sudarytas iš trijų dalių:
  • juosmens dalis Jūsų nugarai palaikyti,
  • dvi skirtingo dydžio juostos pilvui palaikyti. Pasirinkus vieną arba kitą juostą, galėsite efektyviai palaikyti savo kūdikį viso nėštumo metu.

II. Didesnis komfortas

 • Pagamintas iš medienos ir bambuko viskozės medicininis diržas „LombaMum'®“ nėščiosioms yra malonus ir švelnus, kad galite jį nešioti tiesiog ant kūno. Jis yra padengtas bambuko pluošto audiniu, kuris suteikia išskirtinį komfortą.

III. Patogesnis uždėjimas

 • Diržo palaikymo dirželiai, kurie išdėstyti nugarinėje pusėje, leidžia patogiai suimti diržą į rankas ir lengvai uždėti  medicininį nėščiųjų diržą „LombaMum'®“ ties stuburu ir dubeniu.

Indikacijos:

 • Juosmens skausmai, susiję su nėštumu.
 • Dubens (kryžmens-klubų sąnarių ir/ar gaktinės sąvaržos) skausmai, susiję su nėštumu.
 • Dubens raiščių skausmai, susiję su nėštumu.

Kontraindikacijos:

 • Alergija medžiagoms, iš kurių pagamintas produktas.
 • Dubens skausmai pirmame nėštumo trimestre.
 • Juosmens ir / arba dubens patologijos, atsiradusios prieš nėštumą.
 • Pilvo sienos išvarža.
 • Kirkšnies išvarža.
 • Bambos išvarža.
 • Pacientės, turinčios laikiną ar nuolatinę kolostomą arba šlapimo pūslės kateterį.
 • Dubens odos žaizdos arba nudegimai.

Gamintojas: THUASNE (Prancūzija)

Apžvalgos
Pristatymas

Lietuvoje

- Galimybė atsiimti prekes patiems. Užsakytas prekes galite atsiimti užsakymo metu pasirinktoje parduotuvėje. Renkantis ši būdą, galimas apmokėjimas grynais pinigais pristatymo vietoje.

- Pristatymas per AB Lietuvos paštas - 3 Eur. Prekės pristatomos į artimiausią gavėjo pašto skyrių per 2-5 darbo dienas.

- Pristatymas per kurjerį visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją – 3 Eur. ir 4 Eur., jeigu pasirenkamas apmokėjimo būdas grynais per kurjerį. Pristatymas į bet kurią Lietuvos vietą vykdomas per 1-3 darbo dienas. Prekės pristatomos į namus arba kitu nurodytu adresu 8-17 val. visoje Lietuvoje arba  8-22 val. (tik miestuose Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus).

 Į užsienį 

Prekių pristatymo į Europos šalis mokesčio dydis - 10 Eur. Perkant iš kitų užsienio šalių paslaugos mokesčio dydis priklauso nuo siuntos svorio, dydžio ir šalies, į kurią siunčiama siunta, pristatymo tarifo. Norintys pirkti ne iš Europos šalių, prašome kreiptis el. paštu:  perku@idemus.lt

Užsakant prekių virš 100 Eur., pristatymas nemokamas (siuntiniams į užsienį negalioja).

Taip pat siūlome šias prekes

Prekės žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viengubomis kabutėmis ('') galite atskirti frazes.

Pagalba telefonu
+370 (659) 02035
 
Pagalba el. paštu
perku@idemus.lt