Tarpupirščio plėtiklis su nykščio sąnario apsauga GL-124

Daugiau peržiūrų

Tarpupirščio plėtiklis su nykščio sąnario apsauga GL-12419,00 €
Nuolaida prekėms galioja tik perkant internetu.

Būsena: Prekyboje

Polimero gelio tarpupirščio plėtiklis su nykščio sąnario apsauga. Apsaugo kojos pirštą nuo Hallux Valgus deformacijų ir nuo trinties į avalynę.


Pristatymo laikas: 1-5 darbo dienos

* Privalomas laukelis

Aprašymas

Detalės

Polimero gelio tarpupirščio plėtiklis su nykščio sąnario apsauga. Apsaugo kojos pirštą nuo Hallux Valgus deformacijų ir nuo trinties į avalynę.

Rekomenduojamas: Kaip reabilitacinė priemonė, po Hallux Valgus operacijų.

Dydis: Universalus

Spalva: Skaidri balta

Kiekis: 1 vnt.

Gamintojas: ORLIMAN (Ispanija)

Apžvalgos
Pristatymas

Lietuvoje

- Galimybė atsiimti prekes patiems. Užsakytas prekes galite atsiimti užsakymo metu pasirinktoje parduotuvėje. Renkantis ši būdą, galimas apmokėjimas grynais pinigais pristatymo vietoje.

- Pristatymas per AB Lietuvos paštas - 3 Eur. Prekės pristatomos į artimiausią gavėjo pašto skyrių per 2-5 darbo dienas.

- Pristatymas per kurjerį visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją – 3 Eur. ir 4 Eur., jeigu pasirenkamas apmokėjimo būdas grynais per kurjerį. Pristatymas į bet kurią Lietuvos vietą vykdomas per 1-3 darbo dienas. Prekės pristatomos į namus arba kitu nurodytu adresu 8-17 val. visoje Lietuvoje arba  8-22 val. (tik miestuose Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus).

 Į užsienį 

Prekių pristatymo į Europos šalis mokesčio dydis - 10 Eur. Perkant iš kitų užsienio šalių paslaugos mokesčio dydis priklauso nuo siuntos svorio, dydžio ir šalies, į kurią siunčiama siunta, pristatymo tarifo. Norintys pirkti ne iš Europos šalių, prašome kreiptis el. paštu:  perku@idemus.lt

Užsakant prekių virš 100 Eur., pristatymas nemokamas (siuntiniams į užsienį negalioja).

Prekės žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viengubomis kabutėmis ('') galite atskirti frazes.

Pagalba telefonu
+370 (659) 02035
 
Pagalba el. paštu
perku@idemus.lt