Pristatymo sąlygos

Mūsų elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes pristatome į bet kurią Lietuvos vietą per 1-5 darbo dienas po norimo pristatymo būdo pasirinkimo ir užsakytų prekių apmokėjimo. Į užsienį prekės pristatomos per Lietuvos paštą. Reikalui esant, dėl tikslaus pristatymo laiko ir adreso su jumis susisieksime Jūsų nurodytu telefonu ar el. paštu. 

Pristatymo būdai

Lietuvoje 

  • Atsiimti prekes patiems. Užsakytas prekes galite atsiimti užsakymo metu pasirinktoje parduotuvėje. Renkantis ši būdą, galimas apmokėjimas grynais pinigais pristatymo vietoje. 
  • Pristatymas per AB Lietuvos paštas - 3 Eur. Prekės pristatomos į artimiausią gavėjo pašto skyrių per 2-5 darbo dienas.
  • Pristatymas per kurjerį visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją – 3 Eur. ir 4 Eur., jeigu pasirenkamas apmokėjimo būdas grynais per kurjerį. Pristatymas į bet kurią Lietuvos vietą vykdomas per 1-3 darbo dienas. Prekės pristatomos į namus arba kitu nurodytu adresu 8-17 val. visoje Lietuvoje arba  8-22 val. (tik miestuose Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus).


Į užsienį 

Prekių pristatymo į Europos šalis mokesčio dydis - 10 Eur. Perkant iš kitų užsienio šalių paslaugos mokesčio dydis priklauso nuo siuntos svorio, dydžio ir šalies, į kurią siunčiama siunta, pristatymo tarifo. Norintys pirkti ne iš Europos šalių, prašome kreiptis el. paštu:  perku@idemus.lt

Užsakant prekių virš 100 Eur., pristatymas nemokamas (siuntiniams į užsienį negalioja).

SVARBU! Pristatymo išlaidos nėra įtrauktos į prekes mūsų elektroninėje parduotuvėje. Prekių pristatymo kaina bus pridėta prie prekių krepšelio vertės, tačiau mūsų svetainėje nurodytos prekių kainos ir pristatymo kainos yra galutinės. 

Jei turite klausimų, pageidavimų ar pastabų dėl prekių pristatymo, prašome kreiptis el.paštu perku@idemus.lt arba darbo dienomis nuo 9 val. iki 18 val. tel.: +370 659 80995. Stengsimės atsižvelgti į visus Jūsų pageidavimus. 

 

Pagalba telefonu
+370 (659) 02035
 
Pagalba el. paštu
perku@idemus.lt