Mėlynos spalvos alkūniniai ramentai "EVOLUTION" Art. 200013

Daugiau peržiūrų

Mėlynos spalvos alkūniniai ramentai "EVOLUTION" Art. 2000139,00 €
Nuolaida prekėms galioja tik perkant internetu.

Būsena: Prekyboje

Mėlynos spalvos alkūniniai ramentai „EVOLUTION“. Vieni labiausiai atpažįstamų ramentų gamintojų siūlo patvarius ir patogius kasdieninio naudojimo ramentus su ergonomiška rankena ir peties atrama, kuri padidina saugumą ir stabilizuoja ranką judėjimo metu.


Pristatymo laikas: 1-5 darbo dienos

* Privalomas laukelis


9,00 €
Aprašymas

Detalės

Mėlynos spalvos alkūniniai ramentai „EVOLUTION“. Vieni labiausiai atpažįstamų ramentų gamintojų siūlo patvarius ir patogius kasdieninio naudojimo ramentus su ergonomiška rankena ir peties atrama, kuri padidina saugumą ir stabilizuoja ranką judėjimo metu.

„Evolution“ ramentai:

• yra labiausiai parduodami alkūniniai ramentai pasaulyje;

• sertifikuoti ir išbandyti iki 130 kg.;

• yra reguliuojami – 10 lygiu aukštis kiekvienam spaustukui;

• turi integruotą dangtelį nuo triukšmo ir „Pivoflex“ antgalius.

Rekomenduojama: Esant abipusiam apatinių galūnių silpnumui; koordinacijos sutrikimams, po sąnarių endoprotezavimo, apatinių galūnių pažeidimų, nervų sistemos ligų.

Norėdami tinkamai pasirinkti ramento dydį, pamatuokite atstumą nuo grindų iki pažasties. Ramento aukštis turi būti 3-5 cm mažesnis nei atstumas tarp grindų ir pažasties.

Kiekis: 1 vnt.

Gamintojas: Importuotojas Aston (Herdegen atstovas Lenkijoje)
Apžvalgos
Pristatymas

Lietuvoje

- Pristatymas per AB Lietuvos paštas - 3 Eur. Prekės pristatomos į artimiausią gavėjo pašto skyrių per 2-5 darbo dienas.

- Pristatymas per kurjerį visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją – 3 Eur. ir 4 Eur., jeigu pasirenkamas apmokėjimo būdas grynais per kurjerį. Pristatymas į bet kurią Lietuvos vietą vykdomas per 1-3 darbo dienas. Prekės pristatomos į namus arba kitu nurodytu adresu 8-17 val. visoje Lietuvoje arba  8-22 val. (tik miestuose Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus).

- Prekių atsiėmimas parduotuvėse. Jei pasirinkote prekes atsiimti parduotuvėje, apie paruoštą prekę atsiėmimui Jus informuosime skambučiu arba trumpąja žinute (SMS). Atsiimant prekes parduotuvėje galima atsiskaityti grynaisiais pinigais ir banko kortele. Taip pat internetinėje parduotuvėje Idemus.lt už prekes galima sumokėti naudojantis populiariausiomis elektroninės bankininkystės sistemomis. Mokėjimų apdorojimui naudojama PaySera.lt sistema. Užsakytas prekes iš parduotuvių būtina atsiimti per 5 darbo dienas po mūsų patvirtinimo. Neatsiėmus užsakymo, po 5 darbo dienų užsakymas atšaukiamas.

Nemokamas prekių atsiėmimas VILNIUJE:

           Viršuliškių g. 34, Vilnius                 Darbo laikas: I-V 9:00 - 18:00 val., VI-VII nedirba.

           Vytauto g. 24, Vilnius                      Darbo laikas: I-V 9:00 - 19:00 val., VI 10:00 – 15:00 val., VII nedirba.

 Į užsienį 

Prekių pristatymo į Europos šalis mokesčio dydis - 10 Eur. Perkant iš kitų užsienio šalių paslaugos mokesčio dydis priklauso nuo siuntos svorio, dydžio ir šalies, į kurią siunčiama siunta, pristatymo tarifo. Norintys pirkti ne iš Europos šalių, prašome kreiptis el. paštu:  perku@idemus.lt

Užsakant prekių virš 100 Eur., pristatymas nemokamas (siuntiniams į užsienį negalioja).

Prekės žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viengubomis kabutėmis ('') galite atskirti frazes.

Pagalba telefonu
+370 (659) 02035
 
Pagalba el. paštu
perku@idemus.lt