fbpx
(8 659) 02035 perku@idemus.lt

Kelioninės kojinės – TRAVENO by SIGVARIS

Vis daugiau ir daugiau žmonių keliauja ilgus atstumus, o ilgos kelionės lėktuvu, traukiniu, autobusu, automobiliu padidina riziką susirgti giliųjų venų tromboze.

Kelionės metu ilgai sėdint kraujas susistovi venose, sulėtėja kraujo tekėjimas, jaučiamas kojų nuovargis, skausmas, patinsta pėdos, čiurnos.

Ilgai sėdint kelionės metu (daugiau nei 4 valandas) rizika susirgti giliųjų venų tromboze padidėja 4 kartus. Giliųjų venų tromboze galima susirgti kelionės metu, nepriklausomai nuo amžiaus, svorio ar gyvenimo būdo.

Kelioninės kojinės Traveno

Keliaujant rekomenduojama dėvėti kelionines kojines TRAVENO by SIGVARIS. Dėl laipsniškai kintančio suspaudimo (didžiausias ties čiurna 15-18mmHg ir mažėjantis kylant į viršų) šios kompresinės kojinės yra paprastas ir patogus būdas kelionės metu sumažinti kojų sunkumo pojūtį, kojų skausmus, pėdų ir/ar kulkšnių patinimą bei kitus simptomus. Nešiojant šias kojines sumažėja rimtesnių būklių rizika, pavyzdžiui, flebito, giliųjų venų trombozės, plaučių embolijos.

Iš Q-skin medžiagos pagamintos TRAVENO kojinės turi bakterijų augimą stabdančių savybių, saugo nuo odos dirginimo ir nemalonaus kvapo. Šių kojinių kraštai numegzti taip, kad kojinės nesmuktų. Dėvint TRAVENO kojines jaučiamas komfortas ir malonus švelnumas, o kojos išlieka tokios, kokios buvo iš ryto ‒ nepavargusios ir neapsunkusios. Šios kojinės – elegantiškos ir patogios, todėl džiugina tiek jas mūvinčias moteris, tiek vyrus.

SIGVARIS  patarimai  keliautojams:

 

  • Dėvėkite patogus drabužius.
  • Pajudinkite pėdas ir kulkšnis kas 30 minučių: 10 kartų pėdas lenkite aukštyn ir žemyn, 10 kartų sukite „apskritimus“ pėdomis per čiurnos sąnarį.
  • Nekryžiuokite kojų. Ištieskite  ir sulenkite kojas.
  • Reguliarus judėjimas yra svarbus.
  • Jeigu yra galimybė kas dvi valandas pavaikščiokite.
  • Gerkite daug skysčių, kad išvengtumėte dehidratacijos.
  • Venkite alkoholio.
  • Dėvėkite TRAVENO by SIGVARIS kojinės, nes jos padės jums išvengti „ekonominės klasės sindromo“, dar žinomo kaip ištinusios kojos ir čiurnos, kojų skausmai, ir net kraujo krešulių ir giliųjų venų trombozės.

 

TRAVENO by SIGVARIS kelioninės kojinės yra geriausia investicija į sveikas kojas, todėl rekomenduojama jas turėti bei dėvėti kiekvienos kelionės metu.

SIGVARIS atliko TRAVENO kojinių efektyvumo testą: 12 keleivių iš 116, kurie nedėvėjo kelioninių kojinių skrydžio metu, išsivystė trombozė.

Kitoje grupėje, kurioje visi  115 keleivių dėvėjo kelionines kojines, nustatyta, jog visi išvengė kojų venų trombozės.

Tai įrodo, jog kelioninės TRAVENO kojinės yra gera investicija į sveikatą, nesvarbu keliaujate lėktuvu, mašina, autobusu ar traukiniu.

Šaltinis: Sigvaris.com

Ortopedijos centrai Idemus

Šias ir kitas kompresines kojines galite įsigyti UAB IDEMUS parduotuvėse:

Viršuliškių g. 34 ir

Vytauto g. 24 Vilniuje

Tel.: +370 612 00888

El. parduotuvė IDEMUS

Traveno kelionines kojines galite įsigyti el. parduotuvėje:  www.idemus.lt

Mano kojos buvo lengvesnės nei įprastai. Ir visai nesutinusios kaip būdavo anksčiau. Traveno kojinės pasiteisino jau po pirmos kelionės autobusu. Verta įsigyti.

Kristina

Gavau dovanų ir nesupratau, kas čia per kojinės, kol neišėjau į žygį. Pasijautė skirtumas palyginus su bendražygiais. Tikrai kojos pavargo daug mažiau ir jaučiausi žvalus iki pat vakaro.

Mantas

Stengiuosi neapkrauti savo kojų be reikalo, todėl vis dažniau nešioju kompresines kojines ir ne tik skrydžio metu. Galų gale kojos reikalingos visos kelionės metu. Ir kompresinės kojinės pasiteisino.

Justinas