Kvėpavimo (plaučių) treniruoklis Respiprogram

Daugiau peržiūrų

Kvėpavimo (plaučių) treniruoklis Respiprogram9,50 €
Nuolaida prekėms galioja tik perkant internetu.

Būsena: Prekyboje

Skirtas treniruoti pagalbinius įkvėpimo (inspiracinius) raumenis. Ypač  rekomenduotina prieš ir po pilvo srities operacijų. Atliekant gilų įkvėpimą apsaugomos plaučių alveolės nuo suglebimo po operacijų dėl atsiradusio paviršinio įkvėpimo.


Pristatymo laikas: 3-5 darbo dienos

Aprašymas

Detalės

Skirtas treniruoti pagalbinius įkvėpimo (inspiracinius) raumenis. Ypač  rekomenduotina prieš ir po pilvo srities operacijų. Atliekant gilų įkvėpimą apsaugomos plaučių alveolės nuo suglebimo po operacijų dėl atsiradusio paviršinio įkvėpimo. Treniruoklis pagamintas iš polipropileno, kurio sudėtyje nėra toksiškų medžiagų. Treniruoklį sudaro pagrindas, 3 skaidrios, tarpusavyje sujungtos cilindro formos talpos, 3 skirtingų spalvų ir skersmens kamuoliukai, lankstus vamzdelis ir kandiklis.

Naudojimas: Vadovaujantis gydytojo ar terapeuto nurodymais, pacientas turi giliai įkvėpti ir pakelti 2 arba 3 kamuoliukus ir išlaikyti juos ore 2 – 3 sekundes. Paskui ištraukti kandiklį iš burnos ir iškvėpti orą pro nosį. Pratimą kartoti kelis kartus.

Gamintojas: MEDINET (Italija)

DĖMESIO! Šią prekę galite įsigyti tik mūsų el. parduotuvėje.

Apžvalgos
Pristatymas

Lietuvoje

- Pristatymas per AB Lietuvos paštas - 3 Eur. Prekės pristatomos į artimiausią gavėjo pašto skyrių per 2-5 darbo dienas.

- Pristatymas per kurjerį visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją – 3 Eur. ir 4 Eur., jeigu pasirenkamas apmokėjimo būdas grynais per kurjerį. Pristatymas į bet kurią Lietuvos vietą vykdomas per 1-3 darbo dienas. Prekės pristatomos į namus arba kitu nurodytu adresu 8-17 val. visoje Lietuvoje arba  8-22 val. (tik miestuose Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus).

- Prekių atsiėmimas parduotuvėse. Jei pasirinkote prekes atsiimti parduotuvėje, apie paruoštą prekę atsiėmimui Jus informuosime skambučiu arba trumpąja žinute (SMS). Atsiimant prekes parduotuvėje galima atsiskaityti grynaisiais pinigais ir banko kortele. Taip pat internetinėje parduotuvėje Idemus.lt už prekes galima sumokėti naudojantis populiariausiomis elektroninės bankininkystės sistemomis. Mokėjimų apdorojimui naudojama PaySera.lt sistema. Užsakytas prekes iš parduotuvių būtina atsiimti per 5 darbo dienas po mūsų patvirtinimo. Neatsiėmus užsakymo, po 5 darbo dienų užsakymas atšaukiamas.

Nemokamas prekių atsiėmimas VILNIUJE:

           Viršuliškių g. 34, Vilnius                 Darbo laikas: I-V 9:00 - 18:00 val., VI-VII nedirba.

           Vytauto g. 24, Vilnius                      Darbo laikas: I-V 10:00 - 19:00 val., VI 10:00 – 15:00 val., VII nedirba.

 Į užsienį 

Prekių pristatymo į Europos šalis mokesčio dydis - 10 Eur. Perkant iš kitų užsienio šalių paslaugos mokesčio dydis priklauso nuo siuntos svorio, dydžio ir šalies, į kurią siunčiama siunta, pristatymo tarifo. Norintys pirkti ne iš Europos šalių, prašome kreiptis el. paštu:  perku@idemus.lt

Užsakant prekių virš 100 Eur., pristatymas nemokamas (siuntiniams į užsienį negalioja).

Prekės žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viengubomis kabutėmis ('') galite atskirti frazes.

Pagalba telefonu
+370 (659) 02035
 
Pagalba el. paštu
perku@idemus.lt