Aktyvaus suspaudimo lazdelė daiktams pakelti 80 cm. Sanicare

  • NAUJIENA      

Daugiau peržiūrų

Aktyvaus suspaudimo lazdelė daiktams pakelti 80 cm. Sanicare16,00 €
Nuolaida prekėms galioja tik perkant internetu.

Būsena: Prekyboje

Lazdelė yra labai lengva, nes yra pagaminta iš aliuminio ir plastiko. Tinka naudoti buityje, atliekant įprastus veiksmus. Gali būti naudojama tiek virtuvėje, tiek sode. Aktyvaus suspaudimo funkcija leidžia suėmus norimą daiktą lazdele jį laikyti mechaniniu rankos judesiu suspaudus laikiklio rankeną.


Pristatymo laikas: 3-5 darbo dienos

* Privalomas laukelis


16,00 €
Aprašymas

Detalės

Lazdelė yra labai lengva, nes yra pagaminta iš aliuminio ir plastiko. Tinka naudoti buityje, atliekant įprastus veiksmus. Gali būti naudojama tiek virtuvėje, tiek sode. Griebtuvo žnyplės padengtos guma, kuri palengvina daikto pakėlimą. Lazdelės gale įmontuotas magnetas, kad būtų lengviau paimti smulkius metalinius daiktus. Griebtuvas valdomas rankenėlėje įmontuota rankenėle, taip pat turi dirželį kurio pagalba galima lazdelę užsikabinti ant rankos ar pasikabinti šalia lovos. Griebtuvai yra skirtingų ilgių.

Aktyvaus suspaudimo funkcija leidžia suėmus norimą daiktą lazdele jį laikyti mechaniniu rankos judesiu suspaudus laikiklio rankeną.

Naudojimo instrukcija

Griebtuvas yra naudojamas norint pasiekti toliau esamus daiktus. Griebtuvas valdomas rankenėlėje įmontuota rankenėle, kurią paspaudus, galima suimti norimą daiktą. Žnyplėse esanti guma, palengvins sugriebimą ir pakėlimą, kad daiktas neiškristų ir galėtumėte jį perkelti į norimą vietą. Baigus veiksmą, atleiskite rankenėlę. Kai griebtuvas nėra reikalingas, ji galima pasikabinti ant kėdės krašto ar vežimėlio, kad lengvai transportuotumėte ir prireikus būtų galima juo pasinaudoti. Šalia rankenėlės yra guminė juostelė, kuri neleidžia griebtuvui nuslysti jį pakabinus ant lygaus paviršiaus krašto. Lazdelėje esantis magnetas, leis lengviau paimti smulkius metalinius daiktus (pvz.: raktus).

- Griebtuvas skirtas tik lengviems daiktams pasiekti, pakelti, sunkių daiktų kelti nerekomenduojama.

- Griebtuvas gali būti naudojamas lengviems ir paprastiems sodo darbams atlikti (piktžolių išrovimui ir pan.).

- Griebtuvas taip pat tinkamas naudoti siaurose ir giliose erdvėse, kuriose nėra priėjimo.

- Griebtuvas puikiai pagelbės norint pakelti nukritusius laikraščius ar vokus nuo žemės.

- Griebtuvas puikus pagalbininkas virtuvėje norit pasiekti daiktus, esančius nepasiekiamoje vietoje.

Saugumo rekomendacijos

- Gaminys turi būti naudojamas pagal paskirtį;

- Produktas nėra skirtas, daiktų prisukimui ar atsukimui;

- Griebtuvas nėra skirtas kelti sunkiems daiktams;

- Griebtuvas nėra skirtas kelti karštus ir pavojingus skysčius;

- Gaminys turi būti tikrinamas, ar pilnai atlieka visas savo funkcijas (jei sugedęs reikia sunaikinti).

- Reikia tikrinti ar nėra pažeista griebtuvo guma, nes ją pažeidus, mažėja griebimo funkcija ir yra rizika pamesti daiktą.

Prekės kodas 144108 1441110 144111 144112
Spalva
Pilka Žalia Raudona Mėlyna
Ilgis 40 cm 60 cm 70 cm 80 cm
Vamzdžio  medžiaga Aliuminis
Rankenos medžiaga ABS plastikas
Vamzdžio storis 5 mm
Vamzdžio spalva Aliuminio spalva (sidabrinė)
Svoris 120 g
160 g 180 g 200 g
Priežiūra PASTABA! Netoleruoja karšto vandens/ garų iki 65°C. Valyti šiltu vandeniu, citrinos rūgštimi arba dezinfekuoti su > 40% izopropilo alkoholiu (išskyrus žnyplių gumą).

 

Gamintojas: SANICARE (Švedija)

Apžvalgos
Pristatymas

Lietuvoje

- Pristatymas per AB Lietuvos paštas - 4 Eur. Prekės pristatomos į artimiausią gavėjo pašto skyrių per 2-5 darbo dienas.

- Pristatymas per kurjerį visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją – 4 Eur. ir 5 Eur., jeigu pasirenkamas apmokėjimo būdas grynais per kurjerį. Pristatymas į bet kurią Lietuvos vietą vykdomas per 1-3 darbo dienas. Prekės pristatomos į namus arba kitu nurodytu adresu 8-17 val. visoje Lietuvoje arba  8-22 val. (tik miestuose Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus).

- Prekių atsiėmimas parduotuvėse. Jei pasirinkote prekes atsiimti parduotuvėje, apie paruoštą prekę atsiėmimui Jus informuosime skambučiu arba trumpąja žinute (SMS). Atsiimant prekes parduotuvėje galima atsiskaityti grynaisiais pinigais ir banko kortele. Taip pat internetinėje parduotuvėje Idemus.lt už prekes galima sumokėti naudojantis populiariausiomis elektroninės bankininkystės sistemomis. Mokėjimų apdorojimui naudojama PaySera.lt sistema. Užsakytas prekes iš parduotuvių būtina atsiimti per 5 darbo dienas po mūsų patvirtinimo. Neatsiėmus užsakymo, po 5 darbo dienų užsakymas atšaukiamas.

Nemokamas prekių atsiėmimas VILNIUJE:

           Viršuliškių g. 34, Vilnius                 Darbo laikas: I-V 9:00 - 18:00 val., VI-VII nedirba.

           Vytauto g. 24, Vilnius                      Darbo laikas: I-V 10:00 - 19:00 val., VI 10:00 – 15:00 val., VII nedirba.

 Į užsienį 

Prekių pristatymo į Europos šalis mokesčio dydis - 15 Eur. Perkant iš kitų užsienio šalių paslaugos mokesčio dydis priklauso nuo siuntos svorio, dydžio ir šalies, į kurią siunčiama siunta, pristatymo tarifo. Norintys pirkti ne iš Europos šalių, prašome kreiptis el. paštu:  perku@idemus.lt

Užsakant prekių virš 100 Eur., pristatymas nemokamas (siuntiniams į užsienį negalioja).

Prekės žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viengubomis kabutėmis ('') galite atskirti frazes.

Pagalba telefonu
+370 (659) 02035
 
Pagalba el. paštu
perku@idemus.lt