Angoros vilna vėsiems vakarams

/ 2021-09-21

Angoros vilna arba angoros pluoštas reiškia pūkuotą kailį. Nors įvairių vilnų pavadinimai yra panašūs, angoros pluoštas skiriasi nuo moheros ar kašmyro savybėmis, naudojimu ir priežiūros aspektais. Angora yra žinoma dėl savo minkštumo, plono pluošto ir to, ką mezgėjai vadina aureole (purumas). Angoros vilna taip pat žinoma dėl savo šilkinės tekstūros. Ši vilna yra daug šiltesnė ir lengvesnė už įprastą vilną dėl tuščiavidurės angoros pluošto šerdies. Tai taip pat šis lengvumas suteikia malonų pojūtį odai ir lengvo drabužių kritimo jausmą.

Angoros vilna aktyviai naudojama įvairių kūno dalių įtvarų gamyboje. Ši vilna suteikia minkštumo ir komforto pojūtį dėvint įtvarą ir kartu palaiko, sustiprina ir suteikia kompresiją reikalingai kūno vietai. Tiesioginis odos sąlytis su įtvaro medžiaga skatina kraujotaką, šildo skaudamas vietas ir tokiu būdu skatina greitesnį ir efektyvesnį audinių gyjimo procesą. Angoros vilnos įtvarai gali būti naudojami profilaktiškai, siekiant apsaugoti jautresnes ar reikiamas kūno vietas.

Kelio įtvaras su angoros vilnaLabai minkštas, švelnus ir šiltas kelio įtvaras su angoros vilna suteikia naturalią šilumą. Dėl angoros vilnos šildomųjų savybių, šis įtvaras atpalaiduoja raumenis ir stimuliuoja cirkuliaciją, taip sumažindamas sąnarių skausmą ar maudimo pojūtį. Įmegztas elastinis pluoštas (įtvaras turi būti dedamas taip, kad šis sluoksnis būtų virš kelio) sumažina sąnario judėjimą be jokio nepatogumo efekto.

Įtvaras suteikia kompresijos reikiamai palaikyti vietai, nuolat šildo ir skatina gyjimą ar palaikymą. Itin patogu dėvėti šaltuoju metų sezonu, siekiant papildomai apsaugoti kelius.

Alkūnės įtvaras su angoros vilna

Angoros vilna ne tik suteikia natūralios šilumos ir atpalaiduoja raumenis, tačiau itin stimuliuoja kraujotaką, kad sumažintų sąnarių skausmą. Alkūnės įtvaras su angoros vilna gali veikti kaip papildomas sluoksnis, šildantis alkūnės zoną, jei jaučiami kraujotakos sutrikimai.

Įtvaras su angoros vilna neapriboja alkūnės apliutudės judesių, nespaudžia allkunės dalies per daug. Šis įtvaras yra plonas, elastingas, todėl vos jaučiamas jį dėvint po drabužiais. Angoros įtvaras yra itin elastingas, todėl tinka įvairių apimčių rankoms ir alkūnėms bei nepraranda savo svarbiausių savynių aktyvaus dėvėjimo metu.

Juosmens įtvaras su angoros vilnaLabai minkštas angoros vilnos juosmens įtvaras suteikia juosmeninei kūno daliai natūralios šilumos pojūtį ir stimuliuoja kraujotaką, jaučiant aktyvius ar pasyvius nugaros skausmus, juosmens maudimą ar sunkumą. Dėl angoros vilnos šildomųjų savybių, šis įtvaras puikiai malšina nugaros skausmą. Įmegztas elastano pluoštas leidžia komfortabiliai priglusti įtvarui prie juosmens.

Angoros vilna vėsiems vakarams yra geriausias pasirinkimas!

Mažėjantis

5 prekė(s)

Mažėjantis

5 prekė(s)

</div>

« Atgal
Pagalba telefonu
+370 (659) 02035
 
Pagalba el. paštu
perku@idemus.lt