Gero miego paslaptys

/ 2021-09-15

Miegas tinkamoje kūno padėtyje yra būtinas žmogaus fizinei ir psichinei pusiausvyrai. Trumpai tariant, tai veikla, kuriai skiriame net trečdalį savo gyvenimo (tik miegodami!). Šiandien miegas tampa vienu iš laimingo ir sėkmingo gyvenimo pagrindų. Medicinos srityje ortopedija, be kitų specialybių, gali patarti, kaip miego laiką paversti naudingu sveikatai, o ne varginančiu laiku, praleistu lovoje.

Gero miego paslaptys

Visų pirma, kūno pozicija, kurią pasirenkame miegodami, yra itin svarbi siekiant išvengti miego sunkumų. Labiausiai rekomenduojama miegoti ant nugaros, krūtinę nukreipiant į viršų. Pagalvės atsisakymas yra vienas iš būdų, kaip geriausiai išlaikyti tinkamą miego poziciją. Nepaisant to, miegas ant vieno iš šonų yra labiausiai paplitusi miego padėtis. Miegoti ant šono yra naudinga žmonėms, turintiems kvėpavimo sutrikimų, ir turintiems įvairių kitų specifinių fizinės sveikatos sutrikimų. Jei nuolat jaučiamas nugaros skausmas, rekomenduojama dažniau rinktis  embriono padėtį: tarsi susiriesti į kamuoliuką ir susigūžti. Rekomenduojama vengti miegoti veidu žemyn ant pilvo, nes tai sukuria papildomą spaudimą ir sukelia nugaros skausmą.

Be šių rekomendacijų dėl miego pozos lovoje, taip pat labai svarbu, jog čiužinys ir pagalvės, anty kurių miegate, būtų aukštos kokybės ir pritaikytos jums. Svarbu paminėti, kad ortopedinės pagalvės gali būti jūsų miego įpročių gerinimo paslaptis. Ortopedinės pagalvės gali padėti pagreitinti užmigimo procesą, padėti sumažinti knarkimą ir geriau kvėpuoti, sumažinti raumenų spazmus ir net skrandžio problemas. Daugumai galimų miego problemų yra skirta specialios ortopedinės pagalvės: stuburo korekcijai, kelioninės pagalvės, juosmens, kelių pagalvės, grikių lukštų pagalvės ir čiužiniai.Gero miego paslaptys

Taip pat galima išbandyti naujas miego pozas, kurios neįprastos jūsų kūnui, ir koreguoti kūno judesius bei pusiausvyrą, naudojant miego treniruočių sistemą, tokią kaip Redcord. Tai pakabos sistema, lavinanti jūsų valingus judesius, nervų sistemos ryšius ir stabilizuojančius raumenis.

Svarbu paminėti, kad galite išvengti daugybės traumų ir miego problemų pasirinkę teisingą miego pozą ir aukščiausios kokybės ortopedines pagalves ir čiužinius. Sąmoningesnis požiūris į miegą gali stipriai pagerinti miego kokybę ir padėti pabudus jaustis žvaliai.

</div>

« Atgal
Pagalba telefonu
+370 (659) 02035
 
Pagalba el. paštu
perku@idemus.lt