Išvenkite sportinių traumų: 5 produktai, kurie padės tai padaryti

/ 2021-06-23

Išvenkite sportinių traumų: 5 produktai, kurie padės tai padarytiSuprantama, kad sportas neturėtų tapti veikla, kuri atliekama tik kartais. Kiekvienam mūsų itin svarbus bent minimalus fizinis aktyvumas kas dieną, nepriklausomai nuo būklės ar organizmo ypatybių. Įrodyta, jog kasdieninė mankšta yra itin naudinga kiekvieno organizmui ir jo normalios veiklos palaikymui, taip pat mankšta prailgina gyvenimo trukmę. Tačiau atidžiai rūpintis savo kūnu yra taip pat svarbu, kaip ir judėti kas dieną. Jei sportuojama be tinkamos įrangos ar žinių, prieš tai atidžiai ir išsamiai nepasikonsultavus su specialistais, galima patirti daugiau žalos nei naudos. Todėl labai svarbu apsaugoti kūną nuo galimų sportinių traumų. Svarbu žinoti, kokie produktai ir papildomos priemonės gali būti naudojami aktyvaus laisvalaikio ar sporto metu.

Išvenkite sportinių traumų, naudojant  tinkamas priemones

Net kas dieną įprastai atliekama mankšta gali sukelti netikėtų traumų ar negalavimų. Vienos tokių yra rankų ar riešų traumos. Orliman, aukščiausios kokybės įtvarų gamintojas, siūlo apsaugoti riešus ir pasirūpinti traumų profilaktika. Įvairūs riešo įtvarai suteikia galimybę užsiimti mėgstama sporto šaka, nesijaudinant dėl galimų traumų, kurias gali sukelti, tam tikri pratimai, kurie atliekami kasdieninio sporto metu. Riešų traumos gali sukelti rimtų komplikacijų, tokių kaip tendinitas, raumenų negalavimai ar net rimti patempimai. Riešo įtvarai suteikia galimybę laiku apsaugoti kūną nuo traumų ir jų pasėkmių. Taip pat svarbu apsaugoti ir alkūnes ir užtikrinti maksimalią alkūnių atramą ir stabilumą sporto metu. Alkūnių įtvarai suteikia galimybę sumažinti patempimų ir teniso alkūnės atsiradimo riziką ir suteikti reikiamą prevenciją. Įtvarai pagaminti iš elastano ar neopreno pluošto, geriausiai apsaugo ir padeda išvengti sportinių traumų.

Dar keletas produktų, kurie padės išvengti sportinių traumų

Tiems, kuriuos kamuoja juosmens skausmas, Orliman siūlo pasirūpinti nugara ir juosmeniuIšvenkite sportinių traumų: 5 produktai, kurie padės tai padaryti bei aktyvaus laisvalaikio ar sporto metu dėvėti individualiai pasirinktus įvairaus pobūdžio nugaros/juosmens įtvarus. Įtvarų pagalba suteikiama tvirta atrama ir stabilumas bei tokiu būdu sumažinamas nugarai ir juosmeniui tenkantis kasdieninis arba sportinis krūvis. Galiausiai, Orliman asortimentas yra itin platus, o siūlomi produktai yra aukščiausios kokybės, todėl Orliman taip pat siūlo įtvarą kulkšnies stabilizavimui. Kojos yra tarsi kūno padangos, svarbu jomis rūpintis atidžiai ir atsakingai, o šis įtvaras yra puikus būdas tai padaryti. Jis tvirtai palaiko individualią pėdos anatomiją vietoje, tačiau jos nedeformuoja ir nedaro žalos. Tai apsaugo čiurną nuo įvairių patempimų, uždegimų ar raumenų negalavimų. Tai puiki priemonė tiems, kurie jau patyrė čiurnos traumą, ir nori apsisaugoti nuo pasikartojančių traumų.

Būkite sveiki ir saugūs!

Mažėjantis

1-12 of 119

Mažėjantis

1-12 of 119

</div>

« Atgal
Pagalba telefonu
+370 (659) 02035
 
Pagalba el. paštu
perku@idemus.lt