Joga – efektyvi pagalba Jūsų nugarai

/ 2021-08-27

Joga – efektyvi pagalba Jūsų nugaraiIlgalaikis nugaros skausmas yra vienas iš labiausiai paplitusių nusiskundimų. Stresas ir įtampa, kurią patiriate kiekvieną dieną, įpročiai ir dauguma fizinių judesių kas dieną veikia nugarą ir jos sveikatą. Dėl šiandienos gyvenimo ir nuolatinio krūvio, kurį patiriame, ši labai dažna ir erzinanti trauma gali tapti labai rimta.

Siekiant kovoti su nugaros skausmais, į pagalbą pasitelkiama joga. Joga yra senovės disciplina, atkeliavusi iš Indijos. Tai judesio rūšis, kuri yra orientuota į visišką kūno valdymą ir pusiausvyrą ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai bei dvasiškai. Joga padės subalansuoti fizinę ir emocinę sveikatą bei bendrą savijautą. Šis balansas pasiekiamas atliekant įvairias fizines pozas ir pratimus, žinomus kaip asanos. Asanos padės išvengti daugelio negalavimų, tokių kaip nugaros skausmai ir ortopedinės problemos. Joga taip pat labai padidina lankstumą.

Jogos metu naudojamų metodų seka siekiama suderinti galūnes, sustiprinti stuburą, bendrą fizinę būklę ir išvengti traumų. Joga turi daug privalumų:

- Tonizuojamas kūnas ir nuolat stiprejama

- Tampama lankstesniais

- Išmokstama valdyti kūną ir sumažinti raumenų įtampą

- Pasiekiamas visiškas atsipalaidavimas.

Reguliari jogos praktikaJoga – efektyvi pagalba Jūsų nugarai apsaugo nuo raumenų ir sąnarių traumų. Šiuolaikinėje medicinoje daugelis specialistų rekomenduoja jogą, siekiant gydyti patempimus, nuolatinį skausmą, atsiradusį dėl blogos laikysenos, psichologinį stresą ir daugelį kitų sveikatos problemų.

Aktyviai praktikuojant jogą galima padidinti kūno dalių, kurios yra pavargusios ar įsitempusios, deguonies kiekį, skatinant toksinų pasišalinimą iš kūno. Stuburas yra kūno dalis, kuri yra labiausiai pažeidžiama šiandienos gyvenimo ritme; asanų pagalba galima palengvinti sustingimą ir padidinti lankstumą, kurio dažniausiai itin trūksta, taip pat galima išvengti nuolatinio maudimo ar skausmo, kuris jaučiamas nugaros ar liemens srityje patyrus didesnį krūvį ar ilgą laiką dirbant sėdimą darbą.

Taip pat kvalifikuoti ortopedai-traumatologai skatina praktikuoti jogą: įrodyta, kad ji pagreitina atsigavimą ir malšina skausmą po įvairių operacijų ir reabilitaciniu laikotarpiu. Apibendrinant galima pasakyti, kad joga padės sustiprinti silpnus raumenis ir atpalaiduoti įtemptus: joga praktikų rinkiniai yra vieni geriausių būdų stabilizuoti ne tik fizinę būklę ir spręsti įsisenėjusias problemas, tačiau ir gerinti psichologinę būklę.

« Atgal
Pagalba telefonu
+370 (659) 02035
 
Pagalba el. paštu
perku@idemus.lt