Kaip išvengti dažniausių vasaros sporto traumų?

/ 2021-06-03

Užkirskime kelią vasaros traumoms

Orliman kelio įtvarasDaugelis mūsų labai laukė – vasara atėjo. Geras oras už lango kviečia išbandyti naujas veiklas, naujas sporto šakas ir iš esmės būti daugiau laiko praleisti lauke aktyviai. Tačiau pernelyg aktyvus sportas ar laisvalaikis be tinkamo pasiruošimo – aprangos bei apsaugų – gali padidinti riziką susižeisti ir patirti įvairaus pobūdžio traumas, o tai gali tapti vasaros malonumų pabaigą. Todėl šiandien aptarsime dažniausiai pasitaikančias vasaros sportines traumas ir tai, kaip jų išvengti.

Populiariausia vasaros veikla, paprastai, yra vandens pramogos. Nuo maudynių iki plaukimo baidarėmis – daugelis mėgsta leisti laiką saulėje, jaučiant vandens gaivą. Tačiau nepaprastai svarbu prisiminti du dalykus: turime būti apsaugoti, o kūnas – pasiruošęs aktyviai veiklai. Svarbu niekada neperžengti savo pajėgumų, ypač jei tai yra sportas vandenyje. Nugaros traumos dažnai būna vasarą, ir galima manyti, kad plaukimas sustiprina nugaros raumenis. Tačiau jei kūnas nėra tinkamai parengtas ir ruošiamas aktyviai veiklai visus metus – galima padaryti daugiau žalos, o ne gauti naudos organizmui iš plaukimo užsiėmimų. Šios sąlygos taip pat taikomos ir plaukimui baidarėmis ar plaustais. Jei plaukimo technika nėra teisinga ar yra net pavojinga, trūksta kūno paruošimo ir organizmas nepailsi – tai stipriai padidina traumų riziką. Norint tinkamai pailsėti ir išlikti sveikiems, „Orliman“ – įtvarų ir ortopedinių priemonių gamintojas – siūlo diržus, korsetus ir įtvarus, kuriuos reikia naudoti sportuojant, aktyviai leidžiant laisvalaikį ar patyrus įvairaus pobūdžio traumas.Orliman čiurnos įtvaras

Dar viena sporto šaka, kurią vasarą mėgaujasi daugybė žmonių, yra bėgimas. Saulė ir geras oras, panašu, yra idealus laikas apsivilkti patogius sportinius drabužius, apsimauti sportinius batelius ir išbėgti. Tačiau nepaisant puikių sąlygų ir didelio noro – daugelis yra linkę persistengti prieš tai tinkamai neparuošus kūno ir organizmo bei kartu pamirštama dėvėti tinkamą sporto įrangą ir apsaugas nuo galimų traumų. Kulkšnies patempimas yra viena dažniausių traumų vasarą. Tam, kad to būtų galima išvengti, „Orliman“ čiurnos įtvaras užtikrina, jog raumenys ir raiščiai visada būtų saugūs ir stabilioje pozicijoje, kai renkamasi bėgimas ar kitas aktyvus laisvalaikio leidimo būdas.

Vasara yra puikus metų laikas pradėti naują veiklą. Tačiau kviečiame nepamiršti tai daryti saugiai.

Mažėjantis

1-12 of 120

Mažėjantis

1-12 of 120

</div>

« Atgal
Pagalba telefonu
+370 (659) 02035
 
Pagalba el. paštu
perku@idemus.lt