Kodėl kojos dažnai pavargusios ir sunkios?

/ 2021-04-16

Kodėl kojos dažnai pavargusios ir sunkios?Sunkios, pavargusios, skaudančios kojos? Patinusios pėdos? Tai gali būti ankstyvas kraujo cirkuliacijos sutrikimo požymis. Simptomai gali pasireikšti vakarais, visą dieną sėdint ar stovint. Dažnai simptomai stiprėja vasarą, esant aukštai temperatūrai. Pasirūpinkite kojų sveikata tinkamai ir išvenkite pavargusių kojų ir jų negalavimų. Rekomenduojama naudoti kompresinės terapijos priemones prevencijai ir kojų negalavimams gydyti.

Sunkios kojos: kokie jų simptomai?

Sunkioms kojoms būdingas diskomforto ir (arba) skausmo pojūtis. Kojos gali skaudėti ir (arba) jaustis pavargusios ilgą laiko tarpą. Šie simptomai gali pasireišti ypač ilgai sėdint ar stovint, pavyzdžiui, darbe. Ši simptomai pasireiškia tada, kai judėjimas yra ribojamas, pvz. biure, vairuojant transporto priemones ilgą laiko tarpą ir panašiai. Taip pat simptomai gali pasireikšti tuomet, kai tenka stovėti ilgą laiko tarpą dienos metu, pvz. kaip kirpėjas, chirurgas, slaugytoja ar bet kuris kitas paslaugų specialistas.

Kokios yra sunkių kojų priežastys?

Diskomfortas, kurį sukelia sunkios ir (arba) patinusios kojos, reiškia, kad kraujo cirkuliacija venomis ir jo grįžimo į širdį procesai yra sutrikę. Blauzdos raumenų sistema, palaikanti kraujo cirkuliaciją nuo kojų link širdies, gali būti funkcionuoti netinkamai, kai ilgą laiką stovima ar sėdima toje pačioje padėtyje. Pagrindiniai simptomai:

  • Ilgalaikis kojų skausmas
  • Nuolat ar daržnai jaučiamas kojų sunkumas
  • Pėdų ar kitų kojų dalių dilgčiojimas

Sunkios kojos: ką galima padaryti? 

Vos keleto įpročių pakeitimas ar naujų įpročių susiformavimas gali ilgam pagerinti kojų sveikatą. Siūlome keletą paprastų pratimų įtraukti į kasdieninę rutiną:

  • Pabandykite apriboti ilgalaikį stovėjimą ar sėdėjimą
  • Venkite aukštakulnių
  • Nekryžiuokite kojų sėdėdami.Kompresinės terapijos priemonės

Rekomenduojamas sunkių kojų gydymas: kompresinės terapijos priemonės

„Sigvaris“ kompresinės terapijos produktai gali padėti pagerinti veninę kraujotaką, padidinti energiją ir padėti išlaikyti kojų sveikatą. Sveikatos priežiūros specialistas gali padėti nustatyti, kuris „Sigvaris“ kompresinis produktas yra tinkamiausias. „Sigvaris“ kompresinės priemonės gali padėti išvengti nemalonių, sunkių kojų, ypač dirbant ilgą laiko tarpą sėdint ar stovint ar keliaujant ilgus atstumus. 

Pastaba: Jei dažnai jaučiate kojų skausmą, sunkumą, kojos dažnai pavargusios ir simptomai neišnyksta, net gerai išsimiegojus ir pailsėjus, svarbu laiku kreiptis į gydytoją konsultacijai dėl užsitęsusių simptomų ir kraujo cirkuliacijos organizme būklės.

Mažėjantis

1-12 of 95

Mažėjantis

1-12 of 95

</div>

« Atgal
Pagalba telefonu
+370 (659) 02035
 
Pagalba el. paštu
perku@idemus.lt