Kompresinės terapijos nauda ir darbas namuose

/ 2021-02-24

Kompresinės kojinės SigvarisNemalonus kojų nuovargis, sunkumas ar kojų patinimas – pirmieji požymiai, kad kojoms reikalinga intensyvi priežiūra. Pasirūpinti kojomis siūloma nelaukiant pirmųjų įvairių negalavimų požymių. Profilaktinė ir medicininė kompresija – viena inovatyviausių ir pažangiausių priemonių kojų priežiūrai ir simptomų mažinimui.

Kas yra sunkios kojos?

Sunkioms kojoms būdingas diskomforto ir (arba) skausmo pojūtis ilgą laiką arba dienos pabaigoje. Šie simptomai pasireiškia ypač ilgai sėdint ar stovint, pavyzdžiui, darbe. Nepriklausomai nuo profesijos ir darbo intensyvumo – aktyvi ar pasyvi darbo aplinka – sunkių kojų pojūtis gali kamuoti įvairų gyvenimo būdą propaguojančius asmenis. Darbo iš namų laikotarpiu sunkių kojų pojūtis – dažnas negalavimas: darbo aplinkos organizavimo trūkumas daro didelė įtaką mūsų aktyvumui ir darbo įpročiams, todėl patiriami negalavimai tampa vis dažnesni.

Ką reikėtų daryti, kai jaučiamas kojų nuovargis ir sunkumas?

Daugeliu atvejų simptomai išnyksta pakėlus kojas arba gerai išsimiegojus, tačiau tai gelbsti ne visada. Tokiu atveju siūloma susipažinti su kompresinės terapijos priemonėmis ir bene viena dažniausiai naudojamų – kompresinės kojinės.

Kompresinės kojinės

Sigvaris“ kompresinės terapijos priemonės gali padėti dienos metu išvengti nemalonių ir sunkių kojų, ypač jei ilgesnį laiką dirbate sėdėdami, stovėdami ar kitokioje nepatogioje kūnui pozicijoje. Kompresinės kojinės ir pėdkelnės „Sigvaris“ sukurtos Šveicarijoje, taikant medicinos ir mokslo žinias bei glaudžiai bendradarbiaujant su gydytojais. Skirtingi kompresijos laipsniai, modelių ir dydžių įvairovė suteikia Kompresinės kojinės Sigvarismaksimalų gydomąjį efektą įvairiose profilaktikos ar gydymo stadijose. „Sigvaris“ lyg antroji oda: malonu mūvėti, suteikia kojoms lengvumo jausmą.

Specialus kojinių mezgimas suteikia laipsnišką kojos spaudimą: maksimaliai apspaudžiama čiurna ir spaudimas mažėja link kojos viršaus. Tokio pobūdžio kompresija suaktyvina kraujo ir limfos apytaką kojose bei mažina sunkių kojų pojūtį. Svarbiausia, tinkamas kompresinių kojinių pasirinkimas: profilaktinės kompresinės kojinės skirtos prevencijai ir ankstyvajam rūpesčiui kojomis, o medicininės paskirties kompresinių kojinių poreikį nustato gydytojas vizito metu.

Jei dažnai kankina nemalonių, sunkių ir pavargusių kojų pojūtis ir simptomai neišnyksta pailsėjus – turėtumėte kreiptis į gydytoją, kuris nustatys nuolatinio kojų nuovargio ir sunkumo priežastis.

Likime sveiki ir aktyvūs!

« Atgal
Pagalba telefonu
+370 (659) 02035
 
Pagalba el. paštu
perku@idemus.lt