Kompresinės terapijos priemonės – kokybiško laisvalaikio garantas

/ 2021-04-09

Kompresinės terapijos priemonės aktyvaus laiksvalaikio ar sporto metuKompresinės terapijos priemonės suteikia stabilumą

Kompresinės kojinės iš pradžių buvo skirtos palengvinti pavargusias, patinusias kojas ir gydyti įvairius medicininius negalavimus, tokius kaip varikozė, edema ir flebitas. Kompresinės terapijos priemonės pagerina kraujo cirkuliaciją, skatindami kraujo tekėjimą iš kojų atgal į širdį. Kompresinių priemonių tvirtas mezgimas suteikia atramą, kurios pagalba mažinama raumenų ir raiščių vibracija ir trintis, pagerinamas mechaninis efektyvumas.

Ar kompresinės kojinės greitina sveikimo procesą?

Įvairių sričių sportininkų teigimu, kompresinės kojinės ar rankovės greitina ir palengvina  raumenų atsistatymo procesą po intensyvios treniruotės, padeda raumenims efektyviau atsinaujinti. Ši nuomonė buvo pagrįsti tyrimais, kurie rodo, jog dėvint kompresinės terapijos priemones raumenys atsigauna bent 2 kartus greičiau nei krūvį patiriant be kompresinės terapijos priemonių. Šiuose bandymuose dalyvavę sportininkai pranešė apie sumažėjusį raumenų skausmą, standumą, nuovargį ir sandarumą, ypač kai po treniruočių kompresinės terapijos priemonės buvo dėvimos ilgesnį laiko tarpą.

... ar tai tik placebo efektas?Kompresinės kojinės iki kelių Sigvaris

Ar kompresinių priemonių naudojimas sportininkams gali sukelti placebo efektą? Ar šis efektas gali daryti įtaką jų rezultatams ar sportiniams pasiekimams? Tačiau, jei priemonės suteikia atramą ir padeda pasitikėti savo kūnu labiau, kodėl gi ne? Kompresija raumenims ir svarbiausioms kūno vietoms turi teigiamą poveikį jų našumui ir atsinaujinimui po aktyvios veiklos, todėl šios priemonės nėra žalingos.

Kompresinių kojinių ir rankovių pirkimas

Visuose Sigvaris kompresinės terapijos gaminiuose naudojamas pagrindinis tikrojo laipsniško suspaudimo principas, stipriausiai spaudžiant čiurną ir mažinant kompresiją kylant aukštyn. Tinkamų priemonių pasirinkimas ir teisinga kraujo cirkuliacija gelbsti atkuriant deguonį ir maistines medžiagas pavargusiuose raumenyse.

Aktyviam laisvalaikiui rekomenduojamos profilaktinės kompresijos priemonės, tokios kaip kompresinės rankovės ar kojinės. Pastarųjų kompresijos lygis yra 15–20 mmHg – būtent šio tipo kompresija suteikia pirminę reikiamą atramą ir stabilumą bei padeda gerinti kraujo cirkuliacija kūne. Ne mažiau svarbu tinkamas devėjimas ir priemonių priežiūra, todėl prieš įsigydami pasitarkite su specialistu ar peržiūrėkite pridedamas instrukcijas.

Būkime sveiki ir aktyvūs!

Mažėjantis

1-12 of 95

Mažėjantis

1-12 of 95

</div>

« Atgal
Pagalba telefonu
+370 (659) 02035
 
Pagalba el. paštu
perku@idemus.lt