Miego rutina: kaip pagerinti poilsio kokybę?

/ 2021-07-13

Vienas svarbiausių sveiko organizmo funkcionavimo veiksnių – pakankamas ir tinkamas miegas. Turbūt daugelis atsidūrėme situacijoje, kai visą naktį nemiegojus keliaujame į darbą arba visą dieną praleidžiame aktyviai. Miegas yra toks pat svarbus, kaip kasdieninė mankšta, judėjimas ar subalansuota mityba. Gydytojų ir tyrėjų pasiūlymas yra skirti miegui bent 7 valandas per parą tam, kad organizmas pakankamai pailsėtų ir pasiruoštų naujai aktyviai dienai. Tinkamas miegas yra nepaprastai svarbus sveikos gyvensenos aspektas, todėl labai svarbu įsitikinti, ar miegate pakankamai ir tinkamai bei ką reikėtų daryti, jei taip nėra.

Tempur miego produktaiTyrimai atskleidė, kad prastas nakties miegas yra tiesiogiai susijęs su smegenų veikla ir atliekamomis funkcijomis, taip pat padidėja rizika susirgti įvairiomis lėtinėmis ir ne tik ligomis. Kita vertus, pakankamos miego valandos padeda išlikti aktyviems, palaikyti stabilų kūno svorį ir pagerinti kasdieninę savijautą bei nuotaiką. Kartais nežinodami, kodėl pasirodė vienas ar kitas negalavimas, jaučiamasi prastai ar nėra nuotaikos – pirmiausia, peržiūrėkime miego rutiną ir įpročius ir įsitikinkime, kad šis procesas tinkamas.

Vienas svarbiausių aspektų, į kurį reikia atsižvelgti peržiūrint miego rutiną, yra ritmas, kurį nustato organizmas: tai yra tam tikra tvarka, kurios pagalba organizmas jaučiasi pavargęs ir mieguistas vakare, o ryte – bundantis ir žvalus. Labai svarbu, jog nustatyta tvarka ir ritmas būtų palaikomi nuolat, nepriklausomai nuo savaitės dienos ar sezono. Štai kodėl gydytojai rekomenduoja didžiąją dienos dalį gauti kuo daugiau natūralios šviesos, tačiau vakare sumažinti jos gaunamą kiekį iki minimalaus. ŠisTempur miego produktai būdas  padeda organizmui nustatyti natūralų „žadintuvą“, kurio pagalba poilsis tampa kokybiškas ir efektyvus.

Labai svarbu, jog miegamoji zona būtų švari, organizuota ir subalansuota poilsiui. Būtent tinkama miegamoji zoną padeda subalansuoti miego rėžimą ir sudaro galimybes tinkamai pailsėti organizmui. Tai lengvai pasiekiama naudojant aukščiausios kokybės miego ir poilsio Tempur produktus. Šios anatominės pagalvės yra pagamintos iš geriausių kvėpuojančių medžiagų, kad būtų užtikrinta puiki temperatūra ir patogumas nakties miegui. O naujausias produktas – pagalvė su CoolTouch technologija – leis užtikrinti komfortišką temperatūrą kūnui ir malonią vėsą karštomis vasaros naktimis.

Pasirūpinkime kokybišku poilsiu jau šiandien su Tempur!

</div>

« Atgal
Pagalba telefonu
+370 (659) 02035
 
Pagalba el. paštu
perku@idemus.lt