Venkite sporto traumų: 4 produktai, kurie jums padės

/ 2019-10-14

Sportas daugeliui tapo neatskiriama dienotvarkės dalimi. Žmonės sportuoja norėdami palaikyti gerą savijautą arba atsistatyti po ligos. Mokslininkai seniai įrodė, kad fiziniai pratimai labai gerai įtakoja kūną ir gerokai pailgina gyvenimo trukmę.

Tačiau kartais netinkamas veiksmas treniruotėje ar mankštos metu gali negailestingai pakišti koją mūsų savijautai ar kūno būklei. Geras rūpinimasis mūsų kūnu, jo patogumu yra toks pat svarbus kaip sportas. Jei sportuojame be teisingos įrangos ar žinių, tai gali atnešti daugiau žalos negu naudos. Siekiant išvengti įvairių traumų, sveikatos priežiūros specialistai bei sporto profesionalai pataria naudoti įvairius įtvarus. Aptarsime pagrindines priemones, kurios praverstų kiekvienam sportuojančiam.

Riešų įtvarai

Labai tikėtina, kad jūsų įprastoje sporto rutinoje vienaip ar kitaip atliekate pratimus rankomis. Orliman turi didelį riešo įtvarų asortimentą, kad padėtų išvengti sportinių traumų. Tam tikri pratimai ar judesiai, kuriuos darome sportuodami, gali sukelti rimtų komplikacijų, tokių kaip tendinitas, raumenų, sausgyslių patempimas ar plyšimas.

Riešo įtvarai palaiko riešą tinkamoje anatominėje padėtyje ir leidžia jums atlikti savo mėgstamus pratimus nesijaudinant dėl galimos žalos ar traumos. , pvz., sausgyslių, raumenų patempimo, tendinito.

 Rekomenduojame:

Tekstilinis riešo įtvaras

Riešo įtvaras su delno sutvirtinimu

Riešo įtvaras „Fixquick“ su BOA užsegimu

Įtvarai alkūnėms

Orliman siūlo taip pat ir įtvarus alkūnėms, kurie užtikrina maksimalų alkūnių palaikymą ir stabilumą bei žymiai sumažina patempimų bei epikondilito („tenisininko alkūnės“) riziką . Jie nepamainomi aktyviai sportuojantiems ar žmonėms po traumų.

  Rekomenduojame:

Alkūnės juostelė epikondilitui

Epikondilito įtvaras „Fixquick“ su Boa užsegimu

Juosmens įtvarai

Tiems iš jūsų, kurie kenčia nuo apatinės nugaros dalies skausmo, Orliman siūlo neopreninius juosmens įtvarus. Jie užtikrinta šilumą juosmens srityje, taip raumenys paruošiami mankštai, be to, daugiau prakaituojant, padeda greičiau pasiekti norimą figūrą.  

   Rekomenduojame:

 Neopreninis nugaros įtvaras

Juosmens įtvaras

Įtvarai čiurnoms

Ir žinoma, nepamirštame saugoti čiurnų. Mūsų pėdos yra tarsi kūno padangos, turime jomis labai rūpintis, ir įtvarai tam yra puikus būdas, jie gerai prilaiko, apsaugo nuo sausgyslių, raumenų patempimų ar uždegimo.  Tai yra puikus dalykas žmonėms, kurie jau yra anksčiau patyrę traumą, ir nori kad tai daugiau neįvyktų.

 Raištinis čiurnos įtvaras „Fixquick“ su Boa užsegimu

 Tekstilinis čiurnos įtvaras

Visi įtvarai pagaminti iš elastinės medžiagos arba neopreno pluošto. Jie yra patogūs ir tikrai verti jūsų investicijos, norint išlikti saugiems ir išvengti sportinių traumų, kad galėtumėte mėgautis sportu.

 

Nelaukite, kol patirsite traumą, saugokite save dabar. 

« Atgal
Pagalba telefonu
+370 (659) 02035
 
Pagalba el. paštu
perku@idemus.lt