Ortopediniai įtvarai – kasdieninė pagalba Jūsų judėjimui

/ 2021-04-27

Ortopediniai įtvaraiPavasaris atkeliauja kartu su aktyviu laisvalaikiu, judėjimu ir intensyvesniu keliavimu. Kartu su šiomis maloniomis veiklomis dažnai atkeliauja ir įvairūs negalavimai, patempimai ar kitos, panašaus pobūdžio traumos. Patyrus traumą svarbu pasirinkti tinkamą gydymo būdą ir profilaktines priemones, siekiant pagreitinti sveikimo procesą ir išvengti traumos pasikartojimo. Ortopediniai įtvarai skirti įvairių kūno dalių imobilizavimui, stabilizavimui, prilaikymui. Įvairūs įtvarai – ortopedinė priemonė, kuri naudojama gydymui ir traumų profilaktikai, potrauminiu periodu, siekiant išvengti  skausmo ir išlikti aktyviems. Įtvarai rekomenduojami po įvairių operacijų, dėvimi sveikimo/gyjimo ir reabilitacijos laikotarpiu, ypač sportinių traumų atveju. Ortopediniai įtvarai skirti ne vien tik patyrus traumas sporto metu. Jie taip pat rekomenduojami patiriamoms traumoms darbo vietoje, kasdieninėje veikloje, sergant lėtinėmis ligomis, tokiomis kaip artritas, ar tiesiog jaučiant  skausmus.

ORLIMAN TheraGo įtvarai išsiskiria estetiniu ir ergonominiu dizainu. Įtvarai pagaminta iš orui laidžios, tvirtos, besiūlės elastinės medžiagos, audinys išmegztas 3D technika (anatomiškai išmegzta medžiaga), kurios dėka gerai priglunda prie kūno ir suteikia reikiamą spaudimą.  Įtvarai turi „komforto zonas“, kuriose audinys yra minkštesnis, apsaugo nuo per didelio apspaudimo, nedirgina odos.

Riešo įtvarai

Bet koks stiprus smūgis, tenkantis riešo sąnariui gali traumuoti patį sąnarį, sukelti riešo patempimus,Orliman riešo įtvaras kaulų lūžius. Riešo skausmus, taip pat gali sukelti įvairūs sveikatos sutrikimai, ligos, osteoartritas, reumatoidinis artritas, riešo kanalo sindromas ir kt. Daugeliu atvejų, papildomas riešo prilaikymas gali būti naudingas, siekiant sumažinti skausmą, norint imobilizuoti arba apsaugoti riešo sąnarį.

Alkūnės ir peties įtvarai

Orliman peties įtvarasAlkūnės įtvarai dėvimi gydant alkūnės traumas – patempimus, sumušimus, sergant epikondilitu (tenisininko alkūne), artritu. Krentant ant ištiestos rankos ar ant peties sąnario, gali lūžti raktikaulis arba išnirti petis. Šios traumos – itin skausmingos ir pavojingos. Tokiu atveju svarbu kuo skubiau fiksuoti raktikaulį įtvaru, kuris suteikia optimalų ir patogų spaudimą.

Čiurnos įtvarai

Kulkšnis/čiurna yra dažniausiai pažeidžiama/traumuojama kūno dalis. Čiurnos traumas sąlygoja sąnarioOrliman čiurnos įtvaras kaulų, raumenų, minkštųjų audinių pažeidimai. Šio sąnario traumos dažnai suvokiamos kaip sportininkų traumos, tačiau nereikia būti sportininku, kad susižeisti šį sąnarį. Neatsargus vaikščiojimas nelygiu paviršiumi gali sąlygoti kojos kryptelėjimą į šoną sukelia čiurnos skausmus ir patinimą. Patempus čiurnos sąnario raiščius, sausgysles, esant sumušimams, mėlynėms rekomenduojama nešioti čiurnos sąnarį stabilizuojantį įtvarą. Čiurnos įtvarai prilaiko sanarį – neleidžia kryptelti į šoną, tačiau neriboja pėdos judesio aukštyn ir žemyn.

Kelio įtvarai

Orliman kelio įtvarasKelio įtvaras rekomenduojamas esant kelio sąnario pažeidimams, patyrus traumas, po kelio sąnario operacijos, jei yra padidėjusi rizika patirti kelio sąnario traumą, taip pat jei yra lėtiniai kelio sąnario skausmai. Profilaktikai naudojami kelio įtvarai suteikia papildomą apsaugą ir kelio sąnario prilaikymą sporto metu, kasdienėje ir darbinėje veiklose, kur atliekami sunkūs, pakartotini kelių judesiai. Kelio įtvaras suteikia kelio sąnariui ir jo girnelei stabilumo. Elastiniai kelių įtvarai rekomenduojami esant lengviems kelio sužalojimams, sumušimams, patempimams, kai reikia švelniai prilaikyti pažeistą ar skaudamą sąnarį.

Nugaros įtvarai

Nugaros skausmus patiria dažnas žmogus, todėl nugaros prilaikymas fizinio krūvio metu yra labai svarbus. Nugaros įtvarai suteikia papildomo stabilumo, prilaiko nugarą dirbant, atliekant kasdienę veiklą ir apsaugo nuo pažeidimų, skausmų. Problemos, susijusios su nugaros raumenimis, netaisyklinga laikysena, patirtos traumos keliant sunkius daiktus, lėtinės ligos, netinkama miegojimo padėtis – visi šie veiksniai daro didelę įtaką ūmiam nugaros skausmo atsiradimui. Nugaros įtvarai suteikia papildomą prilaikymą, stabilumą nugaros juosmeninėje dalyje. Įtvarus su velcro užsegimu galite reguliuoti ir numatyti nugaros prilaikymo, apspaudimo lygį. Nugaros įtvarai su metaliniais sutvirtinimais rekomenduojami sunkius fizinius darbus dirbantiems žmonėms. Lengviau prilaikantys įtvarai rekomenduojami žmonėms, kurie jaučia skausmą atlikdami kasdienę veiklą.

« Atgal
Pagalba telefonu
+370 (659) 02035
 
Pagalba el. paštu
perku@idemus.lt