Tinkamų slaugos priemonių pasirinkimas

/ 2021-01-07

Svarbiausias dėmesys turi būti skiriamas sveikatos palaikymui ir stiprinimui, siekiant pagerinti slaugomo žmogaus sveikatos būklę. Slaugomiems asmenims svarbu sudaryti sąlygas, atitinkančias sveikatos būklę, pasitelkiant tinkamas slaugos priemones. Šios slaugos priemonės padeda surasti optimalų sprendimą, siekiant slaugomo žmogaus komforto. Šiuolaikinė ortopedija siūlo palengvinti slaugomo asmens kasdieną naudojant aukščiausios kokybės švedų gamintojo SANICARE slaugos prekes: čiužinius nuo pragulų, pagalbines priemonės apsiauti kojinėms ir pakelti daiktams, dušo ir vonios reikmenis, tualeto įranga ir kitas pagalbines priemones slaugai.

Apsauginė paklodėPatogumui ir komfortui užtikrinti siūloma pasirūpinti apsauginėmis paklodėmis. Sanicare siūlo įvairių tipų apsauginės paklodės: su medvilne ir šoniniais prailginimais, paklodes su rankenomis, paklodes su gumele, paklodes slidžiu paviršiumi ir drėgmę sugeriančias čiužinio apsaugas. Prekės pagamintos iš gerai skysčius sugeriančios medžiagos, kurios apatinis sluoksnis nepralaidus drėgmei. Puikiai suspausti įvairių tipų paklodžių sluoksniai neleidžia susidaryti raukšlėms ir paklodės visuomet išlieka lygios. Viršutinis medvilninės sluoksnis suteikia komfortą kūnui.Šlapimą sugeriančios kelnaitės

Šlapimą sugeriančios kelnaitės su įklotu vyrams ir moterims yra puiki alternatyva vienkartiniams produktams. Kelnaitės turi įsiūtą, skystį sugeriantį įklotą, kuris suteikia maksimalią apsaugą ir komfortą. Apatinės kelnaitės su didelę talpą skysčio sugeriančiu įklotu, suteikia maksimalią apsaugą. Kelnaites galima skalbti įprastomis buitinėmis sąlygomis iki 200 kartų, nepakenkiant jų sugėrimui. Kelnaitės tinka esant lengvam šlapimo nelaikymui (lašėjimui). Dydis pasirenkamas pagal klubų apimtį.

Tualetinė kėdė slaugaiSlaugant ligonį labai svarbu pasirūpinti asmenine higiena. Itin svarbu patogus ir saugus tualeto kambarys. Esant poreikiui svarbu naudoti pagalbines priemones: basoną, antelę, tualetinę kėdę ar tualeto sėdynę-paaukštinimą. Tualetinė kėdė gali būti su ratukais arba panaši į įprastą kėdę su specialia skyle ir išimamu basonu bei lengvai valomu paviršiumi. Taip pat svarbu tinkamai pritaikyta maudymosi aplinka: esant poreikiui naudoti specialius turėklus vonioje/tualete, pasitelkti asmens higienos įrangą – specialias voneles, skirtas galvos plovimui, vonios suoliuką.

Labai svarbu slaugomo asmens kūnui suteikti patogią padėtį. Tai galima užtikrinti Įtvaras kulnams nuo pragulųspecialių priemonių pagalba: naudojant alkūnės ir kulnų apsauginius įtvarus, pusiau cilindrines pagalvėles kulnams ar apvalias pagalvėles dubens sričiai. Alkūnių ir kulnų apsaugos sumažina spaudimą į lovos paviršių, palaiko odos švarą ir užtikrina maksimalų komfortą, higieną. Apvalios pagalvėlės dubens sričiai neturi išorinių siūlių, todėl nedirgina odos. Audinys atsparus vandeniui, pralaidus orui, todėl nesukelia prakaitavimo. Priemonių naudojimas leidžia stebėti slaugomo asmens padėti ir užtikrinti, jog nesusiformuotų pragulos, neišsivystytų kontraktūros, skausmo sindromas. Tokiu būdu sumažinamas spaudimas vietose, kuriose galimai susidaro pragulos, ir sumažinama odos pažeidimų galimybė.

Priemonė apsimauti kojinėmsIndividualaus naudojimo pagalbinės priemonės suteikia savarankiškumo ir padeda atlikti veiksmus savarankiškai. Dažniausiai naudojamos priemonės – lazdelė daiktams pakelti, priemonės kojinių užsimovimui, dėžutė tabletėms. Su lazdele daiktams lengvai pakelsite daiktus nuo žemės ir apsaugosite nugarą. Priemonės, palengvinančios kojinių užsimovimą, tinka žmonėms po klubo sąnario operacijų, esant nugaros skausmams, nusilpus rankų raumenims, sutrikus rankų smulkiajai motorika

« Atgal
Pagalba telefonu
+370 (659) 02035
 
Pagalba el. paštu
perku@idemus.lt