PAPRASTA! Trys žingsniai sveikų pėdų link

/ 2021-09-29

Pėdomis ir kojomis svarbu rūpintis kasdien, nepriklausomai nuo sezono už lango. Kojų sveikata ir odos būklė priklauso ne tik nuo individualios organizmo veiklos ar aplinkos poveikio, tačiau ir nuo priemonių bei atidaus jų naudojimo reguliariai. Pasirinkimo gausoje lengva pasiklysti ir pasirinkti ne tokias efektyvias ar tinkamas priemones individualioms problemoms spręsti ar prižiūrėti odą. Natūralūs ingridientai, efektyvus poveikis ir komfortas naudojant - svarbiausi kokybės kriterijai pėdų ir kojų priežiūros priemonėms. Ar žinote, kokios tai priemonės?

Aukščiausios kokybės pėdų ir kojų priežiūros ir tinkamas jų derinimas suteiks pėdoms šilko švelnumą, o odai - debesų minkštumą. Svarbu pasirinkti vos keletą priemonių ir nepamiršti jų naudoti Jums patogiu metu ir jau greit galėsite džiaugtis idealiomis pėdomis. Vos TRYS ŽINGSNIAI ir tinkamos priemonės ir Jūsų pėdos idealios visus metus! Siūlome susipažinti su pėdų ir kojų priežiūros priemonėmis GEHWOL ir vos TRIMIS patarimais, kaip efektyviai naudoti šias priemones kasdieninėje pėdų priežiūros rutinoje.

PIRMASIS PATARIMAS

 Šveičiamasis kremas su bambukų pudra GEHWOL FUSSKRAFT Soft Feet Scrub Pasirūpinkite tinkamu negyvųjų odos ląstelių pašalinimu nuo pėdų odos. Tai galima padaryti naudojant įvairius pėdų šveitiklius. Vienas jų yra šveičiamasis pėdų kremas su bambukų pudra GEHWOL. Šveitiklyje yra cukraus kristalų, kurie pašalina didesnės odos pleiskanas, o bambukų granulės glotnina odą. Pėdų šveitiklis švelniai, bet veiksmingai pašalina negyvas odos ląsteles, atnaujina ir lygina odą. Natūralios bambukų granulės ir simondsijų vaškas masažuojant stimuliuoja ir aktyvina odos kraujotaką. Šveitiklį rekomenduojama naudoti du kartus per savaitę, prieš dušo ar vonios procedūras. Lengvai įmasažuokite ir pašveiskite odą, o po to - nuskalaukite vandeniu.

ANTRASIS PATARIMAS Pėdų kremas su hialurono rūgštimi GEHWOL FUSSKRAFT Soft Feet Cream

Svarbu aprūpinti pėdų ir kojų odą ilgai išliekančia drėgme ir nuolatiniu odos minkštinimu. Tam puikiai tinka įvairaus pobūdžio kremai ar losjonai, kuriuose gausu hialurono rūgšties ar šlapalo - būtent šios medžiagos sulaiko drėgmę gilesniuose odos sluoksniuose, juos intensyviai drėkina ir rūpinasi odos minkštumu ir šilko švelnumu. Kojų ir pėdų losjonai ar kremai su hialurono rūgštimi ir šlapalu užtikrina intensyvią odos priežiūrą ir skatina ląstelių regeneracijos procesą. Losjonų ir kremų sudėtyje gausu natūralių veikliųjų medžiagų: avokadų ir medaus ekstrakto, pieno baltymų, kurie padaro odą elastingą, ji tampa pastebimai lygesnė, išpuoselėta. Pėdų kremuose gausu hialurono rūgšties, kuri skatina nuolatinį odos atsinaujinimą, stiprina odos atsparumą išorės aplinkos poveikiui.

TREČIASIS PATARIMAS

 Pėdų dezodorantas GEHWOL Caring Footdeo Pasirūpinkite tinkama pėdų dezinfekcija ir gaivinimu. Dezodoranto pagalba subalansuojami odos drėgmės ir prakaito išsiskyrimo lygiai, užtikrinamas nuolatinis pėdų gaivinimas ir maloni vėsa po ilgos dienos. Tam puikiai tinka GEHWOL Caring Footdeo pėdų dezodorantas. Šio dezodoranto sudėtyje yra natūralių rozmarinų ir levandų eterinių aliejų, ramunėlių ir pipirmėčių ekstraktų bei odos vitamino pantenolio. Dezodorantas ilgam atgaivina ir pašalina nemalonų pėdų kvapą, stimuliuoja ir vėsina kaistančias kojas. Dezodorante esančios medžiagos veikia antimikrobiškai, saugo nuo uždegimo ir minkština kietą odą. Šis kojų dezodorantas ilgam atgaivina, normalizuoja prakaitavimą, naikina nemalonų pėdų kvapą, saugo nuo mikrobų ir uždegimo, minkština kietą odą.

Pasirūpinkime pėdų sveikata jau šiandien!

</div>

« Atgal
Pagalba telefonu
+370 (659) 02035
 
Pagalba el. paštu
perku@idemus.lt