Vaikštynė - staliukas

Daugiau peržiūrų

Vaikštynė - staliukas393,00 €
Nuolaida prekėms galioja tik perkant internetu.

Būsena: Prekyboje

Vaikštynė - staliukas, tai „staliukas ant ratukų”. Vaikštynę rekomenduojama naudoti patalpų viduje. Ji yra su dideliais padėklais. Šios vaikštynės pagalba, pacientas gali vienu metu su savimi vežiotis keletą daiktų (akinius, puoduką, arbatinuką, lėkštę ir pan.).


Pristatymo laikas: 4-6 savaitėsŠią prekę galima įsigyti šioje el. parduotuvėje spustelėjus mygtuką "Į krepšelį" arba "Šiuolaikinės ortopedijos" centre, esančiame Viršuliškių g. 34, Vilnius


Aprašymas

Detalės

Vaikštynė - staliukas, tai „staliukas ant ratukų”. Vaikštynę rekomenduojama naudoti patalpų viduje. Ji yra su dideliais padėklais. Šios vaikštynės pagalba, pacientas gali vienu metu su savimi vežiotis keletą daiktų (akinius, puoduką, arbatinuką, lėkštę ir pan.). Vaikštynė pagaminta iš plieninių vamzdžių su laminuotomis lentynomis. Rankena gali būti reguliuojama net 7 pozicijomis. Vežimėlis turi 4 ratukus su stabdžiais, kurie lengvai fiksuojami paspaudus juodus pedalus ant ratukų. Norėdami atrakinti - paspauskite pedalo viršūnę su priekine pėdos dalimi.

Prekės kodas 148525
Rėmo spalva Dažytas metalas
Padėklų medžiaga Mediena (Bukas)
Svoris 10 kg
Aukštisviršutinio padėklo 72 cm
Rankenų aukštis 75-105 cm
Viršutinio padėklo matmuo 42-50 cm

 

Gamintojas: SANICARE (Švedija)

DĖMESIO! Šią prekę galite įsigyti tik mūsų el. parduotuvėje.

Apžvalgos
Pristatymas

Lietuvoje

- Pristatymas per AB Lietuvos paštas - 4 Eur. Prekės pristatomos į artimiausią gavėjo pašto skyrių per 2-5 darbo dienas.

- Pristatymas per kurjerį visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją – 4 Eur. ir 5 Eur., jeigu pasirenkamas apmokėjimo būdas grynais per kurjerį. Pristatymas į bet kurią Lietuvos vietą vykdomas per 1-3 darbo dienas. Prekės pristatomos į namus arba kitu nurodytu adresu 8-17 val. visoje Lietuvoje arba  8-22 val. (tik miestuose Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus).

- Prekių atsiėmimas parduotuvėse. Jei pasirinkote prekes atsiimti parduotuvėje, apie paruoštą prekę atsiėmimui Jus informuosime skambučiu arba trumpąja žinute (SMS). Atsiimant prekes parduotuvėje galima atsiskaityti grynaisiais pinigais ir banko kortele. Taip pat internetinėje parduotuvėje Idemus.lt už prekes galima sumokėti naudojantis populiariausiomis elektroninės bankininkystės sistemomis. Mokėjimų apdorojimui naudojama PaySera.lt sistema. Užsakytas prekes iš parduotuvių būtina atsiimti per 5 darbo dienas po mūsų patvirtinimo. Neatsiėmus užsakymo, po 5 darbo dienų užsakymas atšaukiamas.

Nemokamas prekių atsiėmimas VILNIUJE:

           Viršuliškių g. 34, Vilnius                 Darbo laikas: I-V 9:00 - 18:00 val., VI-VII nedirba.

           Vytauto g. 24, Vilnius                      Darbo laikas: I-V 10:00 - 19:00 val., VI 10:00 – 15:00 val., VII nedirba.

 Į užsienį 

Prekių pristatymo į Europos šalis mokesčio dydis - 15 Eur. Perkant iš kitų užsienio šalių paslaugos mokesčio dydis priklauso nuo siuntos svorio, dydžio ir šalies, į kurią siunčiama siunta, pristatymo tarifo. Norintys pirkti ne iš Europos šalių, prašome kreiptis el. paštu:  perku@idemus.lt

Užsakant prekių virš 100 Eur., pristatymas nemokamas (siuntiniams į užsienį negalioja).

Prekės žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viengubomis kabutėmis ('') galite atskirti frazes.

Pagalba telefonu
+370 (659) 02035
 
Pagalba el. paštu
perku@idemus.lt