Kojų protezai

 

 

 

 

1. Blauzdos protezai
Yra taikomi esant įgimtam arba įgytam kojos nebuvimui blauzdos lygmenyje. Pirmiausia yra taikomas gydomasis-mokomasis blauzdos protezas. Šis protezas formuoja bigę, pacientas mokosi juo naudotis. Po 5 mėnesių ir vėliau gydomasis-mokomasis blauzdos protezas yra keičiamas nuolatiniu blauzdos protezu.

Blauzdos protezo ėmikliai yra gaminami iš laminuotos dervos arba termoplastinių medžiagų, su minkštu įdėklu arba be jo. Moduliai yra gaminami iš titano arba protezinio plieno. Pėda parenkama individuliai, atsižvelgiant į paciento mobilumo lygį. Nuolatinis blauzdos protezas gaminamas su kosmetine apdaila.
2. Šlaunies protezai
Yra taikomi esant įgimtam arba įgytam kojos nebuvimui šlaunies lygmenyje. Pirmiausia yra taikomas gydomasis-mokomasis šlaunies protezas. Šis protezas formuoja bigę, pacientas mokosi juo naudotis. Po 5 mėnesių ir vėliau gydomasis-mokomasis šlaunies protezas yra keičiamas nuolatiniu šlaunies protezu.

Šlaunies protezo ėmikliai gaminami iš laminuotos dervos arba termoplastinių medžiagų. Su minkštu įdėklu arba be jo.  Moduliai yra gaminami iš titano arba protezinio plieno. Protezo kelio sąnarys ir pėda yra parenkami individualiai pagal  paciento mobilumo lygį.  Tvirtinimas vakuuminis su/be diržų. Nuolatinis šlaunies protezas yra gaminamas su kosmetine apdaila.
3. Dubens dalies protezai
Esant įgimtam (visiškas kojos nebuvimas) arba įgytam (po egzartikuliacijos-amputacija per sąnarį) kojos nebuvimui yra taikomas dubens dalies protezas.

Dubens dalies protezo ėmikliai gaminami iš laminuotos dervos arba termoplastinių medžiagų. Moduliai yra gaminami iš titano arba protezinio plieno. Komplektuojamas klubo sąnarys gali būti su uždarymu arba “laisvas”, tamprus. Protezo kelio sąnarys ir pėda yra parenkami individualiai, atsižvelgiant į paciento mobilumo lygį. Dubens dalies protezas yra gaminamas su kosmetine apdaila.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

There are no products matching the selection.

Pagalba telefonu
+370 (659) 02035
 
Pagalba el. paštu
uzsakymai@idemus.lt