Prekių pristatymas ir atsiėmimas

 • Idemus.lt įsipareigoja prekes pristatyti Klientui ne vėliau kaip per 1 – 7 darbo dienas nuo pranešimo iš banko apie Kliento atliktą mokėjimo pavedimą gavimą. Klientas sutinka, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų aplinkybių. Tokiu atveju, Idemus.lt įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Klientu ir suderinti prekių pristatymo klausimus.
 • Klientas įsipareigoja, užsakydamas prekes, nurodyti prekių pristatymo vietą, bei asmenį, kuris priims prekes.
 • Klientas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Kliento pateiktais duomenimis, Klientas neturi teisės reikšti Idemus.lt pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.
 • Prekės, užsakytos Idemus.lt internetinėje parduotuvėje, pristatomos per AB „Lietuvos paštas“ registruotąja siunta, įgaliotos kurjerių tarnybos - Venipak (toliau – Venipak), Omniva paštomatus,  
 • Klientas privalo prekes atsiimti pats artimiausiame (pagal pristatymo adresą priklausančiame) AB „Lietuvos paštas“ filiale, jei pasirinktas pristatymo būdas per AB „Lietuvos paštas“. Prekes gali atsiimti tik užsakyme nurodytas gavėjas. Atsiimant prekes, būtina su savimi turėti ir Lietuvos pašto darbuotojui pateikti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.  To nepadarius, po 30 kalendorinių dienų prekės grąžinamos Idemus.lt, o Klientas neturi teisės reikšti pretenzijų dėl prekių nepristatymo laiku. Be to, Idemus.lt  visais atvejais atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu prekės Klientui nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl Kliento kaltės arba nuo Kliento priklausančių aplinkybių. Lietuvoje prekės pristatomos į artimiausią gavėjui „Lietuvos pašto“ skyrių per 2-5 darbo dienas.
 • Pasirinkus pristatymą per Venipak, Lietuvoje prekės pristatomos nurodytu adresu per 1-3 darbo dienas.  Yra galimybė iš anksto nukreipti ir atsiimti siuntą artimiausiame Pickup punkte,  jei siuntos pristatymo laiku nebūsite nurodytu pristatymo adresu (gavus Venipak SMS apie siuntos pristatymą, pasirinkite pristatymą į Pickup punktą). Venipak Pick up punktuose siunta laikoma 5 darbo dienas.  Venipak Pick up punktuose siunta laikoma 5 darbo dienas.  Lietuvoje yra galimybė atsiskaityti už siuntą kurjeriui grynais arba kortele.

 

 • Pasirinkus pristatymą į Omniva paštomatą, Lietuvoje prekės pristatomos į pasirinktą paštomatą per 2-5 darbo dienas. Siuntą turite atsiimti per 7 kalendorines dienas.

 

 • Jei pasirinkote prekes  nemokamai atsiimti parduotuvėje, apie paruoštą prekę atsiėmimui Jus informuosime skambučiu arba trumpąja žinute (SMS). Atsiimant prekes parduotuvėje galima atsiskaityti grynaisiais pinigais ir mokėjimo kortele. Užsakytas prekes iš parduotuvių būtina atsiimti per 5 darbo dienas.

   Nemokamas prekių atsiėmimas VILNIUJE:

 Viršuliškių g. 34, Vilnius   Darbo laikas: I-V 9:00 - 18:00 val., VI-VII nedirba.

 Vytauto g. 24, Vilnius        Darbo laikas: I-V 10:00 - 19:00 val., VI 10:00 – 15:00 val., VII nedirba.

 

 • Klientas privalo nedelsiant informuoti Idemus.lt  elektroniniu paštu:

a) jeigu gavus patvirtinimą iš Idemus.lt, kad prekės išsiųstos, po 5 darbo dienų negavote informacijos apie prekių pristatymą.

b) visais atvejais nedelsiant informuoti Idemus.lt, jeigu siunta pateikiama pažeistoje pakuotėje arba turinys neatitinka užsakymo. Visais atvejais, kai atsiimate prekes, o pakuotė yra suplėšyta, šlapia ar kitokiu būdu išoriškai pažeista, Klientas privalo pristatymo patvirtinime nurodyti (parašyti pastabas) arba surašyti atskirą aktą dėl tokių trūkumų. Tai Klientas privalo įgyvendinti dalyvaujant siuntą atiduodančio darbuotojo akivaizdoje. Tokių veiksmų neatlikus, Idemus.lt atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Klientą dėl prekių pažeidimų, jeigu tokie pažeidimai buvo sąlygoti pakuotės pažeidimų, kurių Klientas nepažymėjo siuntos pristatymo patvirtinime.

Mokėjimo būdai   

 •  Apmokant per  elektroninę bankininkystę ar mokėjimo kortele, per PayPal.
 • Grynais pinigais ar mokėjimo kortele patiems atsiimant prekes;
 • Grynais pinigais ar mokėjimo kortele per Venipak kurjerių tarnybą

 

Prekių pristatymo įkainiai

Lietuvoje:

 • Prekių pristatymas visoje Lietuvoje (taip pat ir į Kuršių Neriją), kai pristatoma per AB "Lietuvos paštas"- 4 Eur.
 • Prekių pristatymas Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją),  kai pristato Venipak kurjeris - 4 Eur. Jeigu pasirenkamas apmokėjimo būdas grynais ar mokėjimo kortele – 5 Eur.
 • Prekių pristatymas Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją) į Omniva paštomatą – 4 Eur.
 • Atsiimant prekes UAB „Idemus“ parduotuvėse pristatymas nemokamas.
 • Kai užsakymo vertė virš 100 Eur. - pristatymas nemokamas.

ES ir užsienio šalyse:

 

 • Prekių pristatymo į Europos šalis mokesčio dydis  - 15 Eur.

Siunčiant į kitas užsienio šalis pristatymo mokesčio dydis priklauso nuo siuntos svorio, dydžio ir šalies, į kurią siunčiama siunta, pristatymo tarifo. Norintys pirkti ne iš Europos šalių, prašome kreiptis el. paštu: uzsakymai@idemus.lt

Pagalba telefonu
+370 (659) 02035
 
Pagalba el. paštu
uzsakymai@idemus.lt