Apmokėjimas ir draudimas

"Šiuolaikinės ortopedijos" centre už prekes ir paslaugas galima atsiskaityti šiais būdais:

  • Grynaisiais pinigais
  • Mokėjimo kortelėmis („MasterCard“, „Visa“, „Maestro“);
  • Pavedimu pagal sutartis;
  • Pateikiant draudimo dokumentus.

  Atsiskaitymas galimas ir draudimo lėšomis:

  Draudimo bendrovės

  Svarbu rūpintis sveikata nuolat, nes tai – kokybiško gyvenimo pagrindas. „Šiuolaikinės ortopedijos“ centras sudarė sutartis su draudimo bendrovėmis Seesam, BTA ir COMPENSA LIVE.

  Sveikatos draudimas – darbuotojų draudimas įmonės lėšomis. Apdraustiems darbuotojams suteikiama galimybė patogiau gydytis pasirinktose sveikatos priežiūros įstaigose, lankytis pas gydytojus specialistus, atlikti įvairius tyrimus, įsigyti reikiamus produktus ar priemones, naudotis kitomis sveikatos stiprinimo paslaugomis.

  Apsilankę „Šiuolaikinės ortopedijos“ centre turite galimybę pasinaudoti draudimo bendrovių teikiamomis galimybėmis ir už suteiktas paslaugas ar prekes padengti dalį kainos arba jas gauti nemokamai. Gydytojų konsultacijų ar reikalingų produktų kaina dalinai arba visiškai gali būti padengiama draudimo bendrovių!  

  Draudimo bendrovės apmokamų paslaugų sąrašą rasite sudarytoje draudimo sutartyje.

  Rekomenduojame prieš apsilankant "Šiuolaikinės ortopedijos" centre įsigyti prekių ar paslaugų, pasiteirauti savo draudimo bendrovės apie sudarytos sutarties draudimo sąlygas ir visiško/dalinio apmokėjimo taisykles. Už produktus ar sveikatos priežiūros paslaugas, kurių draudimo bendrovė neapmoka, klientas turi atsiskaityti pats. "Šiuolaikinės ortopedijos" centras ir personalas neatsako už draudimo bendrovių sprendimus.

  Prireikus daugiau informacijos ar kilus klausimams kviečiame kreiptis:

  Seesam draudimo bendrovė
  Tel. nr. +370 5 250 66 00

  El. paštas info@compensa.lt

  BTA draudimo bendrovė
  Tel. nr. +370 5 2600 600

  El. paštas bta@bta.lt

  Compensa Live draudimo bendrovė
  Tel. nr. +370 5 250 4100

  El. paštas: info@compensalife.lt

  Jei turite klausimų, pageidavimų ar pastabų dėl prekių apmokėjimo, prašome kreiptis el.paštu uzsakymai@idemus.lt arba telefonu +370 (659) 02035 darbo dienomis nuo 9 val. iki 18 val.

  Pagalba telefonu
  +370 (659) 02035
   
  Pagalba el. paštu
  uzsakymai@idemus.lt