Įtvarai

Aukščiausios kokybės įvairūs įtvarai: įtvarai, skirti gydyti traumoms, siekiant kompresijos ar stabilizavimo, įtvarai su angoros vilna ar įtvarai skirti sportui. Naujos kartos ORLIMAN, THUASNE, CIZETA įtvarai, puikiai atpažįstami visoje Europoje, jau Šiuolaikinėje ortopedijoje!

Įvairių tipų įtvarai padės gydant sumušimus, patempimus, uždegimus, esant sausgyslių susidėvėjimui, artritui, išvaržoms. Įtvarai su angoros vilna gelbsti atpalaiduojant raumenis ir stimuliuojant kraujo cirkuliaciją ir sumažinant sąnarių skausmą. Angoros vilna yra nepaprastai minkšta ir švelni, todėl nedirgina jautrios odos ir maloniai šildo. Sportuojant svarbu naudoti profilaktinius įtvarus ir apsisaugoti nuo anksčiau patirtų traumų. Įtvarai, skirti sportui, leidžia sąnariams judėti, suteikia stabilumo ir švelniai prilaiko skaudamą sąnarį.

Šiuolaikinėje ortopedijoje platus įvairių įtvarų pasirinkimas pagal kiekvieno poreikį! Įtvarus judėjimui, įtvarus su angoros vilna ir įtvarus sportui rinkitės pagal kainą ar mėgstamiausios prekės filtrus.

Pagalba telefonu
+370 (659) 02035
 
Pagalba el. paštu
uzsakymai@idemus.lt