Apie mus

UAB Idemus ortopedijos srityje specializuojasi nuo 1996 metų. Parduotuvėse „Šiuolaikinė ortopedija“ siūlomos modernias, puikios kokybės, funkcionalias ir estetiškas ortopedinės priemonės – tiek individualiai gaminamos, tiek pagamintos garsių pasaulio kompanijų. Rasite platų asortimentą priemonių ortopedinių ligų gydymui, reabilitacijai, sportui, sveikatingumui ir komfortui.

Šiuolaikinės ortopedijos“ centruose konsultuoja ir reikiamą gydymą skiria aukščiausios kvalifikacijos gydytojai ortopedai-traumatologai ir kraujagyslių chirurgai. Kompetetingi ir patyrę ortopedai-technikai ir ortopedai-protezuotojai pagamina bei pritaiko įvairias ortopedijos priemones: rankų ir kojų įtvarus ir protezus, avalynės įdėklus, stuburo korsetus ir kitus gaminius. Siūlomos klubo sąnario echoskopijos kūdikiams, limfedemos gydymo paslaugos bei gydomosios injekcijos.

„Šiuolaikinė ortopedija“ sudariusi sutartį su Valstybine ligonių kasa prie Lietuvos Respublikos Sveikatos Apsaugos ministerijos ir Vilniaus teritorine ligonių kasa, todėl ortopediniai gaminiai ir gydytojų konsultacijos yra visiškai arba iš dalies kompensuojami pagal nustatytą tvarką.

Personalas

Gydytojai

.UAB Idemus atstovauja daugeliui garsių ir žinomų pasaulyje kompanijų ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse.

Šiuolaikinėje ortopedijoje galima rasti šiuos prekinius ženklus

SVARBIAUSIAS MŪSŲ TIKSLAS -

Profesionali pagalba ir šiuolaikiški sprendimai kiekvienam klientui!

Pagalba telefonu
+370 (659) 02035
 
Pagalba el. paštu
uzsakymai@idemus.lt