Apie mus

Ortopedijos srityje specializuojamės nuo 1996 metų. Savo parduotuvėse „Šiuolaikinė ortopedija“ siūlome modernias, puikios kokybės, funkcionalias bei estetiškas ortopedines priemones – tiek individualiai gaminamas, tiek pagamintas garsių pasaulio kompanijų. Čia rasite platų asortimentą priemonių ortopedinių ligų gydymui, reabilitacijai, sportui, sveikatingumui bei komfortui.

Pas mus konsultuoja ir reikiamą gydymą paskiria aukščiausios kvalifikacijos gydytojai ortopedai-traumatologai, kraujagyslių chirurgai. O kompetetingi ir patyrę ortopedai-technikai bei ortopedai-protezuotojai pagamina ir pritaiko ortopedijos priemones: rankų ir kojų įtvarus bei protezus, avalynės įdėklus, stuburo korsetus ir kitus gaminius. Įmonėje atliekamas kompiuterinis pėdų tyrimas, klubo sąnario echoskopija kūdikiams.

Įmonė yra sudariusi sutartis su Valstybine ligonių kasa prie Lietuvos Respublikos Sveikatos Apsaugos ministerijos bei Vilniaus teritorine ligonių kasa, todėl ortopediniai gaminiai bei gydytojų konsultacijos yra visiskai arba iš dalies kompensuojami  pagal nustatytą tvarką.

.UAB „Idemus“ atstovauja daugeliui garsių ir žinomų pasaulyje kompanijų ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse.

SVARBIAUSIAS MŪSŲ TIKSLAS -

Profesionaliai ir šiuolaikiškai aptarnauti kiekvieną pacientą!

Pagalba telefonu
+370 (659) 02035
 
Pagalba el. paštu
perku@idemus.lt