Kompresinės kojinės ir rankovės

Užtikrintas komfortas kasdien! Puikiai žinomų ir atpažįstamų prekių ženklų kompresinės kojinės ir rankovės. Labai svarbu patogus judėjimas įvairiose gyvenimo situacijose, todėl Šiuolaikinėje ortopedijoje rasite itin platų kompresinės terapijos priemonių pasirinkimą – nuo profilaktinių kompresinių kojinių iki rankovių.

Kompresinės kojinės ir rankovės skirtos galūnių veninės ir limfinės sistemų palaikymams. Specialus kojinių ir rankovių mezgimas išgauna laipsnišką galūnės spaudimą. Tokio pobūdžio kompresija suaktyvina kraujo ir limfos apytaką galūnėse. Specialios profilaktinės kompresinės kojinės reikalingos po patirtų achilo sausgyslių pažeidimų, čiurnos sąnario raiščių patempimų ir kitų panšaus pobūdžio traumų bei kasdieniniam dėvėjimui ar kelionių metu. Kojinių laipsninė kompresija stimuliuoja kojų kraujotaką, apsaugo nuo kojų tinimo.

Šiuolaikinės ortopedijos kompresinės priemonės – klientų pasitikėjimą ir įvertinimą pelniusios aukščiausios kokybės prekės! Kompresines kojines ir rankoves bei sportines kojines rinkitės pagal dydį ar kainą.

Mažėjantis

1-12 of 74

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Mažėjantis

1-12 of 74

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Pagalba telefonu
+370 (659) 02035
 
Pagalba el. paštu
uzsakymai@idemus.lt