Klientų atsiliepimai

Norite pasidalinti patirtimi apie aptarnavimą "Šiuolaikinės ortopedijos" parduotuvėse, gydytojų konsultacijas ar įsigytus produktus? Laukiame Jūsų laiškų adresu info@idemus.lt arba kviečiame atsiliepimą palikti vienoje iš "Šiuolaikinės ortopedijos" parduotuvių.

Atsiliepimai apie gydytojus

Ortopedas-traumatologas Kęstutis Bliznikas

Puikus gydytojas, viską išsamiai paaiškino ir nepaliko likimo valioje. Laukiu dabar operacijos,nors prieš tai kitas gydytojas jau buvo mane nurašęs.

Iš manodaktaras.lt

Ortopedas-traumatologas Artūras Zubrickas

Šiandien, 2019 m. kovo 29 d., antrą kartą lankiausi UAB Idemus pas gyd. traumatologą A. Zubricką. Ir antrą kartą likau patenkinta gydytojo profesionalumu, tiksliu aiškinimu, `nuoširdžiu, kantriu bendravimu. Linkiu jam kuo geriausios sėkmės profesijos srityje. Ačiū.

Pagarbiai
Irmutė Juozėnienė

Ortopedas-traumatologas Dalvinas Vaitiekūnas

Dėkoju gyd. D. Vaitiekūnui. Tikras profesionalas. Maloniai priėmė, atidžiai išklausė ir pritaikė gydymą bei reabilitaciją. Sėkmės visam Idemus kolektyvui.

Milda Baranauskienė

Atsiliepimai apie UAB Idemus personalą

Rita Deninė

Nuoširdžiausiai norėčiau padėkoti Ritai Deninei už jos pasakytus nuoširdžius žodžius, už supratimą, už pagarbą tokiems ligoniams kaip aš, už gerus patarimus, už norą padėti tokiems ligoniams. Milijoną kartų ačiū.

Su pagarba Vidutė

Parduotuvės personalas

Apsilankymas šioje parduotuvėje taip pradžiugino ir pagerino nuotaiką, kad šypsena veide nusipiešė ir nedingo visą tą laiką, kol Aurelija konsultavo ir patarinėjo visais grožio klausimais po mastektomijos. Patarė, kas geriausiai tinka, tam, kad kompensuotų prarastą grožį. Prekių kokybė labai gera. Tai vienintelė vieta Vilniuje.

Marija

Labai puiki parduotuvė, puikus aptarnavimas.

Leonas

Pagalba telefonu
+370 (659) 02035
 
Pagalba el. paštu
perku@idemus.lt