Klientų atsiliepimai

Norite pasidalinti patirtimi apie aptarnavimą "Šiuolaikinės ortopedijos" parduotuvėse, gydytojų konsultacijas ar įsigytus produktus? Laukiame Jūsų laiškų adresu info@idemus.lt arba kviečiame atsiliepimą palikti vienoje iš "Šiuolaikinės ortopedijos" parduotuvių.

Atsiliepimai apie gydytojus

Ortopedas-traumatologas Kęstutis Bliznikas

Puikus gydytojas, viską išsamiai paaiškino ir nepaliko likimo valioje. Laukiu dabar operacijos,nors prieš tai kitas gydytojas jau buvo mane nurašęs.

Iš manodaktaras.lt

Super gyditojas! Puikus savo srities specialistas! Labai džiaugiuosi kad pasirinkau būtent ji. Maloniai bendravo nuo pradzios iki pabaigos, dėmesingas, pilnai nustate problema ir sekmingai atliko riešo operacija. Dar kreipiausi dėl dukros, jai nuo sporto skaudėjo keliai. Ir šita problema daktaras išsprendė puikiai! Labai AČIŪ Jums gydytojau! Sėkmės darbe!

Iš manodaktaras.lt

Protingas , gerai ismanantis savo profesija

Iš manodaktaras.lt

Ortopedas-traumatologas Artūras Zubrickas

Šiandien, 2019 m. kovo 29 d., antrą kartą lankiausi UAB Idemus pas gyd. traumatologą A. Zubricką. Ir antrą kartą likau patenkinta gydytojo profesionalumu, tiksliu aiškinimu, `nuoširdžiu, kantriu bendravimu. Linkiu jam kuo geriausios sėkmės profesijos srityje. Ačiū.

Pagarbiai
Irmutė Juozėnienė

Labai informatyvi ir išsami konsultacija. Man paliko malonų įspūdį gydytojo patirtis, ekspertiškumas, nuolatinis žinių atnaujinimas. Supažindino su nusistovėjusiomis praktikomis ir naujausiais gydymo būdais. Papasakojo apie skausmo kilmę, atsiradimo priežastis, pateikė keletą galimų problemos sprendimo būdų. Skyrė būtinus tyrimus ir sudarė gydymo planą.

Iš manodaktaras.lt

Labai geras specialistas. paaiškino kas blogai ir ką daryt kad pagerėtu situacija.

Iš manodaktaras.lt

Puikus gydytojas-Profesionalas! Aš jau po pirmo vizito patikėjau,kad su mano koja viskas bus gerai. Nuoširdus ačiū! Būtinai rekomenduoju!

Iš manodaktaras.lt


Aukščiausio lygio ortopedas traumatologas, tikra Dievo dovana sergantiesiems. Puikiai išmano savo darbą. Labai pozityvus bendravimas ištirpdo visas abejones ir baimes. Tai gydytojas pas kurį norisi sugrįžti, nes visada patars ir padės kaip pasveikti.

Iš manodaktaras.lt

Nuostabus gydytojas. Labai rekomenduoju, atsakingas, dėmėsingas, konkretus.

Iš manodaktaras.lt

Rekomendavo šį gydytoją sesuo, tai pasiteisino ir visiškai nesvarbu , kad teko važiuoti iš Marijampolės. Gavau aiškią konsultaciją, gydymą ir planą, ką daryti toliau. Gyvenimas nušvito kita spalva.Nuoširdžiausias ačiū!

 Iš manodaktaras.lt

Pirmą kartą pasijaučiau, kaip normalioj konsultacijoj. Apžiūrėjo, paaiškino kas ir kaip, davė patarimų, rekomenduoju.

 Iš manodaktaras.lt

 

 

Ortopedas-traumatologas Dalvinas Vaitiekūnas

Dėkoju gyd. D. Vaitiekūnui. Tikras profesionalas. Maloniai priėmė, atidžiai išklausė ir pritaikė gydymą bei reabilitaciją. Sėkmės visam Idemus kolektyvui.

Milda Baranauskienė

Kraujagyslių chirurgė Ingrida Ašakienė

sukelianti pasitikėjimą :)

Iš manodaktaras.lt

Profesionali, maloni ir konkreti gydytoja. Bendrauja draugiškai ir kompetetingai. Rekomenduoju!

Iš manodaktaras.lt

Atsiliepimai apie UAB Idemus personalą

Rita Deninė

Nuoširdžiausiai norėčiau padėkoti Ritai Deninei už jos pasakytus nuoširdžius žodžius, už supratimą, už pagarbą tokiems ligoniams kaip aš, už gerus patarimus, už norą padėti tokiems ligoniams. Milijoną kartų ačiū.

Su pagarba Vidutė

Laba diena, norėjau dar kartą padėkoti už protezą. Išpildėt vieną didžiausių svajonių gyvenime būti bent kažkiek panašesniu į visus kitus :) Dėkui labai

Tautvydas Šilalė

Labai norime padėkoti p. Ritai Deninei už atidumą, rūpestingumą ir profesionalią pagalbą, sprendžiant atsiradusias problemas. Už šiltą žodį ir gerą širdį. DIDELIS DIDELIS DĖKUI.

Rasa Šablauskaitė

Parduotuvės personalas

Apsilankymas šioje parduotuvėje taip pradžiugino ir pagerino nuotaiką, kad šypsena veide nusipiešė ir nedingo visą tą laiką, kol Aurelija konsultavo ir patarinėjo visais grožio klausimais po mastektomijos. Patarė, kas geriausiai tinka, tam, kad kompensuotų prarastą grožį. Prekių kokybė labai gera. Tai vienintelė vieta Vilniuje.

Marija

Labai puiki parduotuvė, puikus aptarnavimas.

Leonas

Ne vieną kartą yra tekę lankytis Viršuliškių 34 Vilniuje Idemus filiale.

Noriu padėkoti už greitą, profesionalų ir kokybišką aptarnavimą, labai jaučiasi skirtumas su kitom vietom, kur teikia ortopedijos paslaugas.

Ir visada malonu matyti Jūsų kolektyvo narius-visada su šypsenom, gera nuotaika...kai apsilankai pas Jus, pamatai jūsų darbuotojus, tai ir skausmas praeina :)

Linkiu sėkmės kolektyvui.

Nikita Maliutinas

Dėkoju Gerb. p. Jelenai už malonų aptarnavimą ir profesionaliai pateiktą išsamią informaciją.

Vilma Gapšienė

Jurgita Kinderevičienė

Nuoširdžiai dėkoju už Jūsų Jurgita profesionalumą, mandagumą dirbdama su klientais.

Vanda Oleksy

Pagalba telefonu
+370 (659) 02035
 
Pagalba el. paštu
uzsakymai@idemus.lt