Prekių grąžinimas ir pakeitimas

 1. Klientui suteikiama galimybė pakeisti jam perduotus daiktus kitais analogiškais kitokių matmenų, formos, spalvos, modelio ar komplektiškumo daiktais arba jam nepatinkančias prekes grąžinti (išskyrus 5 punkte nurodytas prekes).
 2. Tokią teisę Klientas gali įgyvendinti per 14 dienų nuo prekių perdavimo jam momento (pradedama skaičiuoti nuo to momento, kai Klientas ar kitas jo įpareigotas asmuo pasirašo užsakymo gavimo lape). Ši Kliento teisė siejama su tuo, jog Klientas yra nepatenkintas atitinkamos prekės matmenimis, forma, spalva, modeliu ar atitinkamų prekių komplektiškumu. Šiuo atveju prekės grąžinimo išlaidas apmoka Klientas.
 3. Prekių pakeitimas ir grąžinimas galimi tik tada, kai keičiamos ar grąžinamos prekės atitinka tokius reikalavimus:  - nebuvo naudojamos;
  - nebuvo sugadintos;
  - išsaugotos prekių vartojamosios savybės;
  - neprarado prekinės išvaizos.
 4. Klientas grąžindamas prekes, visai atvejais privalo pateikti Idemus.lt prekių įsigijimo dokumentus.
 5. Daiktų keitimo ir grąžinimo taisyklės (Valstybės Žinios, 2001.07.07, Nr.: 58, Publ. Nr.: 2105) nustato prekes, kurių atžvilgiu Klientas neturi teisės reikšti reikalavimus jas grąžinti ar pakeisti:
  - pėdkelnės, kojinės, puskojinės, įskaitant kompresines kojines;
  - liemenėlės, korsetai ir panašūs dirbiniai;
  - siūti vyriški, berniukų, moteriški ar mergaičių apatiniai marškiniai, naktiniai marškiniai, pižamos, apatinis trikotažas ir panašūs dirbiniai;
  - medicinos prietaisai ir aparatai, įskaitant ortopedijos įtaisus;
  - kosmetikos preparatai;
  - čiužiniai, pagalvės.
 6. Daiktų keitimas arba grąžinamas atliekamas Klientui užpildžius nustatytą formą, kurią klientas gali gauti elektroniniu paštu, kai išsiunčia  mums el. paštu pranešimą, kuriame turi būti nurodoma, kas grąžinama ar keičiama bei nurodoma grąžinimo arba keitimo priežastis, bei sulaukę Idemus.lt patvirtinimo apie prekės keitimo ar grąžinimo galimybę.
 7. Tais atvejais, kai prekės keičiamos ir tokio keitimo metu susidaro kainų skirtumas, Klientas privalo sumokėti Idemus.lt tokį kainų skirtumą. Kainų skirtumas yra sumokamas pavedimu į nurodytą Idemus.lt banko sąskaitą.Tais atvejais, kai Idemus.lt neturi pakeitimui tinkamų daiktų, Klientui grąžinama sumokėta suma, neskaitant kainos už pristatymą.
 8. Prekės gali būti keičiamos arba grąžinamos tik tuo atveju, jeigu jos atitinka šios taisyklių dalies 3 p. numatytus reikalavimus. Sumokėta suma grąžinama ne vėliau kaip per 14 dienų nuo grąžinimo formos pasirašymo ir Idemus.lt pirktų ir grąžinamų prekių gavimo. Sumos, sumokėtos prekių pristatymui, Klientui negrąžinamos.
 9. Akcijų bei išpardavimų metu prekių grąžinimui yra taikomos specialios sąlygos, kurių yra privaloma laikytis.
Pagalba telefonu
+370 (659) 02035
 
Pagalba el. paštu
perku@idemus.lt