Injekcijos

„Šiuolaikinės ortopedijos“ centre, esančiame Viršuliškių g. 34, Vilnius, atliekamos šios procedūros:

Procedūros pavadinimas

Kaina

Hialurono rūgšties Hyruan ONE injekcija į sąnarį

170,00 Eur.

Kenalog ar kito vaistinio preparato injekcija

40,00 Eur.

Pastaba: hialurono r. ar kitų vaistinių preparatų injekcijos atliekamos tik gydytojo ortopedo-traumatologo konsultacijos metu.

Natūrali hialurono rūgštis veikia sąnariuose kaip amortizatorius, saugo kremzles ir malšina su osteoartritu susijusį skausmą.

Osteoartritas – tai ilgalaikė sąnarių būklė, kuri atsiranda, kai sąnariuose sumažėja natrio hialuronato koncentracija. Hialurono rūgštis randama sąnariuose, o jos užduotis yra sutepti ir suteikti pagalvėlę tarp dviejų kaulų. Kai sumažėja hialurono rūgšties kiekis, kaulai trinasi, todėl atsiranda skausmas, sustingimas ir kiti osteoartrito simptomai. Ši liga gali pasireikšti bet kuriame sąnaryje, tačiau dažniausiai pažeidžiamos kūno vietos yra kelių, klubų, rankų sąnariai. Dažniausi osteoartrito simptomai yra skausmas, jautrumas (diskomfortas spaudžiant vietą pirštais), sustingimas ir uždegimas.

Hyruan One yra biosintetiniu būdu išgryninta hialurono rūgštis, kuri natūraliai yra kūno audiniuose ir randama sąnariuose, odoje ir akyse. Hyruan One, suleista į sąnarius,  sutepa juos, atkuria klampumą ir elastingumą, pagerina sąnarių amortizaciją bei pagerina sąnario judrumą.  Hyruan One injekcija padeda sumažinti skausmą, patinimą ir sąnarių sustingimą, kurį sukelia osteoartritas. Hyruan One injekcija padeda sumažinti šiuos bendruosius simptomus, tuo būdu palengvina įprastą kasdienę ar atliekamą fizinę veiklą, taip atkuriant asmens gyvenimo kokybę.

Vienam gydymo kursui skiriama viena hialurono rūgšties Hyruan One (60mg/3mL) injekcija.

Kam gali būti atliekama ši procedūra?

Jei pacientą kamuoja ilgalaikiai, lėtiniai sąnario skausmai, taikomas konservatyvus gydymas nepadeda (fizinė terapija, medikamentai ir pan.), diagnozuojamas osteoartritas ar kita sąnarių būklę veikianti degenaracinė liga, siūloma hialurono rūgšties injekcija.

Moksliniai tyrimai atskleidžia, jog sąnarių skausmo ir pažeidimų veikianti ne tik pagyvenę, tačiau ir jauni žmonės, todėl procedūra gali būti taikoma nepriklausomai nuo amžiaus.

Kaip pasiruošti procedūrai?

Paciento būklės vertinimą ir procedūros poreikį nustato gydytojas konsultacijos metu, atsižvelgiant į paciento vartojamus medikamentus, alergijas ir kitas svarbias detales. Pacientui specialaus pasiruošimo nereikia.

Kaip atliekamos hialurono rūgšties injekcija?

Ši procedūra yra minimaliai invazinė, todėl skausmas yra itin nedidelis. Procedūros eiga: gydytojas atlieka būtinąjį pasiruošimą, dezinfekuoja injekcijos vietą ir suleidžia hialurono rūgštį į visus ligos pažeistus ar traumuotus sąnarius (kelio, peties, riešo, klubo, čiurnos ir kt.).

Laikotarpis po procedūros

Po procedūros atlikimo 2-3 paras reikėtų vengti sąnarių, į kuriuos buvo leista injekcija, apkrovos. Pagal gydytojo rekomendacijas venkite aktyvių fizinių veiklų ar užsiėmimų bent savaitę po procedūros. Nekelkite sunkių daiktų ir ribokite nuolatinio stovėjimo ant kojų laiką. Po kurio laiko galėsite sugrįžti į įprastą gyvenimo ritmą.

Po hialurono rūgšties injekcijos gali atsirasti laikinas kelio sąnario maudimas, skausmas ar patinimas – tai normalu, šie pojūčiai praeis netrukus.

REGISTRACIJA

Kilus klausimams kviečiame susisiekti:

Telefonu: +370 612 00888
El. paštu: info@idemus.lt

Pagalba telefonu
+370 (659) 02035
 
Pagalba el. paštu
uzsakymai@idemus.lt