Gydomieji masažai

„Šiuolaikinės ortopedijos“ centre, esančiame Vytauto g. 24, Vilnius, siūlomos masažo paslaugos:

Masažas Kaina Eur.
Randų masažas 15-30 Eur. (priklausomai nuo rando)
Masažas esant galvos skausmui  30 Eur.
Masažas esant nemigai 30 Eur.
Trigerinių taškų masažas 15-50 Eur. (priklausomai nuo laiko)
Masažas esant nugaros skausmams 30-50 Eur.
Fascijinis masažas 30-50 Eur.
Sportinis masažas 50 Eur.

Būklės įvertinimui visada reikalinga konsultacija ir dažniausiai masažo procedūra susidaro iš keleto masažų tipų, todėl visos gydomojo masažo procedūros kaina gali priklausyti nuo esamos problemos ir gydymo trukmės.

Randų masažas

Siekiant pradėti randų masažą, reikalinga įsitikinti, jog randas yra pilnai užgijęs, oda rando viršuje atsinaujinusi. Ne pilnai užgijęs randas gali sukelti papildomų infekcijų. Apžiūrint randą įvertinama jo būklė ir masažo galimybės. Reikalingą masažo techniką nustato ir rekomenduoja masažo specialistas, priklausomai nuo paciento kūno ir rando būklės.

Masažas esant galvos skausmui

Dažniausia galvos skausmo priežastis yra sprando ir galvos smulkiųjų kraujagyslių kraujotakos sutrikimas. Masažas gali būti veiksmingas kovojant su nuolatine migrena, įtampa galvos bei sprando srityse. Procedūros metu pagerinama kraujotaka, mažinami raumenų spazmai, mažinamas trigerinių taškų sukeliamas skausmas.

Masažas esant nemigai

Trigerinių taškų įtampa, nuolatinis stresas ir nuovargis skatina miego sutrikimus ir gali virsti nuolatine nemiga. Masažas stabilizuoja savijautą ir sumažina kūno bei raumenų įtampą, tokiu būdu pagerina miego kokybę ir poilsį. Reguliaraus masažo esant nemigai darymas ilgalaikėje perspektyvoje teigiamai atsiliepia bendrai paciento emocinei sveikatai.

Trigerinių taškų masažas

Trigerinių taškų masažo metu spaudimas taikomas specifiniams taškams jautriuose raumenų audiniuose. Tokiu būdu siekiama sumažinti raumenų įtampą ir skausmą. Trigerinių taškų masažas yra labiausiai tinkamas pacientams, jaučiantiems bei galintiems užčiuopti skaudžius raumenų taškus.

Masažas esant nugaros skausmams

Nugaros masažo metu naudojamos įvairios technikos, priklausomai nuo paciento būklės ir nusiskundimų, kurių pagalba atpalaiduojami raumenys, efektyviai ir greitai malšinamas skausmas, gerinama kraujotaka. Reguliarus nugaros masažas gelbsti padidinant amplitudę ir lankstumą. Rekomenduojama visiems kas skundžiasi nugaros skausmais.

Fascijinis masažas

Terapeutas, švelniai masažuodamas miofascijas, apčiuopia sustingusias arba įtemptas kūno vietas. Normali miofascija turėtų būti lanksti ir elastinga. Masažuotojas lengvu spaudimu rankomis pradeda masažuoti ir tempti sritis, kuriose jaučia standumą. Tada masažo specialistas padeda audiniui ir palaikančiajam apvalkalui atsipalaiduoti, sumažinant spaudimą ir įtampą.

Sportinis masažas

Tai itin stiprus, efektyviai stimuliuojantis bei visas raumenų grupes apimantis masažas, atliekamas raumenis įšildančiais greitais, stipriais ir giliais judesiais. Reguliariai atliekant sportinį masažą sumažėja traumų tikimybė, pašalinamas raumenų nuovargis, pagerėja nervinė sistema.

REGISTRACIJA

Kilus klausimams kviečiame susisiekti:
El. paštu: info@idemus.lt

Pagalba telefonu
+370 (659) 02035
 
Pagalba el. paštu
uzsakymai@idemus.lt