Gydomojo masažo specialistai

Žydra MarkevičienėŽydra Markevičienė – kineziterapeutė, gydomojo masažo specialistė yra  sukaupusi daugiau nei 15 metų patirtį onkologinėje reabilitacijoje. Specialistė dirba su limfedemos gydymu: konsultuoja susiduriančius su šia liga, nustato būklę ir ligos pažangą, sudaro gydymo planą, atlieka manualinį limfodrenažinį masažą, galūnių bandažavimą, fizinius pratimus tinimui mažinti dėvint kompresinius tvarsčius, suteikia išsamios informacijos pacientams, kaip tinkamai atlikti viso gyvenimo savipriežiūros programą.

Specialistė dirba su onkologiniais ligoniais, žmonėmis, susiduriančiais su įvairiomis venų problemomis, besiruošiančiais angiochirurginėms operacijoms ar po jų, susiduriančiais su trofinėmis opomis (prieš ir po operacijos), besiruošiantiems plastinėms operacijoms ir po jų bei pacientais, kuriems įtariama limfostazė ir vargina galūnių tinimas.

Sukaupta ilgametė patirtis, nuolatinis tobulinimasis įvairiuose Lietuvos ir užsienio valstybių kursuose bei seminaruose, leidžia taikyti laiko patikrintus gydymo metodus įvairaus tipo pacientams. Nuo konsultacijos iki savipriežiūros programos plano sudarymo kiekvieną pacientą lydi palaikymas, žmogaus ypatybių suvokimas ir emocinė pagalba visuose gydymo etapuose.

Žydra Markevičienė dirba „Šiuolaikinės ortopedijos“ centre, esančiame Vytauto g. 24, Vilnius.

Registracija telefonu +370 611 93083

Susipažinti su atliekamomis paslaugomis išsamiau galite https://www.idemus.lt/limfedemos-gydymas

Pagalba telefonu
+370 (659) 02035
 
Pagalba el. paštu
uzsakymai@idemus.lt