Individualūs kasdieniniai įdėklai

Daugiau peržiūrų

Individualūs kasdieniniai įdėklai70,00 €
Nuolaida prekėms galioja tik perkant internetu.

Būsena: Prekyboje

Kasdieniniai vidpadžiai tiktų turintiems mažą arba vidutinį fizinį aktyvumą ar tiesiog norintiems pagerinti pėdų stabilumą, sumažinti ne tik pėdų, bet ir kelių, klubų sąnarių skausmus. Tai - tarpinis variantas tarp sportinės (kietos) ir diabetinės (minkštos) medžiagų. 


Poveikis:  • padidina pėdų stabilumą;

  • sumažinti ne tik pėdų, bet ir kelių, klubų sąnarių skausmus.


Skenavimas ir gamyba vyksta tik Viršuliškių g. 34 Vilnius


Registruotis tel. +370 612 00888 

Aprašymas

Detalės

Individualių vidpadžių gamybos procesas:

Pirmiausia, paciento pėdos yra apžiūrimos, nuskenuojamos 2D skeneriu. Taip gaunama pėdų nuotrauka.

Individualių įdėklų modeliavimo programoje pagal paciento pėdų nuotrauką yra modeliuojamas įdėklas: daroma supinacija/pronacija, jeigu yra reikalinga; formuojamas išilginis, skersinis pėdos skliautai; atitaikomas dydis pagal žmogaus pėdą.

Sumodeliuotas įdėklas yra perkeliamas į USB atmintinę ir iš ten į CNC frezavimo stakles. Išfrezuoti įdėklai yra nušlifuojami ir paruošiami pacientui dėvėti.

Padukai gaminami iš EVA medžiagos. Tai - polietilenvinilo acetatas, sintetinė medžiaga.

Individualių kasdieninių vidpadžių sluoksniai:

Individualūs vidpadžiai kasdienai

Medžiaga sudaryta iš dviejų dalių – kietos (gelsvos) ir minkštos (mėlynos) medžiagų. Išilginiai ir skersinis skliautai remiasi į kietą, o kulnas ir padikauliai – į minkštą medžiagą.

Apžvalgos
Pristatymas

Lietuvoje

- Pristatymas per AB Lietuvos paštas - 4 Eur. Prekės pristatomos į artimiausią gavėjo pašto skyrių per 2-5 darbo dienas.

- Pristatymas per kurjerį visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją – 4 Eur. ir 5 Eur., jeigu pasirenkamas apmokėjimo būdas grynais per kurjerį. Pristatymas į bet kurią Lietuvos vietą vykdomas per 1-3 darbo dienas. Prekės pristatomos į namus arba kitu nurodytu adresu 8-17 val. visoje Lietuvoje arba  8-22 val. (tik miestuose Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus).

- Prekių atsiėmimas parduotuvėse. Jei pasirinkote prekes atsiimti parduotuvėje, apie paruoštą prekę atsiėmimui Jus informuosime skambučiu arba trumpąja žinute (SMS). Atsiimant prekes parduotuvėje galima atsiskaityti grynaisiais pinigais ir banko kortele. Taip pat internetinėje parduotuvėje Idemus.lt už prekes galima sumokėti naudojantis populiariausiomis elektroninės bankininkystės sistemomis. Mokėjimų apdorojimui naudojama PaySera.lt sistema. Užsakytas prekes iš parduotuvių būtina atsiimti per 5 darbo dienas po mūsų patvirtinimo. Neatsiėmus užsakymo, po 5 darbo dienų užsakymas atšaukiamas.

Nemokamas prekių atsiėmimas VILNIUJE:

           Viršuliškių g. 34, Vilnius                 Darbo laikas: I-V 9:00 - 18:00 val., VI-VII nedirba.

           Vytauto g. 24, Vilnius                      Darbo laikas: I-V 10:00 - 19:00 val., VI 10:00 – 15:00 val., VII nedirba.

 Į užsienį 

Prekių pristatymo į Europos šalis mokesčio dydis - 15 Eur. Perkant iš kitų užsienio šalių paslaugos mokesčio dydis priklauso nuo siuntos svorio, dydžio ir šalies, į kurią siunčiama siunta, pristatymo tarifo. Norintys pirkti ne iš Europos šalių, prašome kreiptis el. paštu: uzsakymai@idemus.lt

Užsakant prekių virš 100 Eur., pristatymas nemokamas (siuntiniams į užsienį negalioja).

Prekės žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viengubomis kabutėmis ('') galite atskirti frazes.

Pagalba telefonu
+370 (659) 02035
 
Pagalba el. paštu
uzsakymai@idemus.lt