Individualūs vidpadžiai sportuojantiems

Daugiau peržiūrų

Individualūs vidpadžiai sportuojantiems85,00 €
Nuolaida prekėms galioja tik perkant internetu.

Būsena: Prekyboje

Individualūs įdėklai labiausiai tiktų vidutiniškai ir aktyviai sportuojantiems, kai reikalingas skirtingų pėdos vietų atramų kietumas.


Poveikis:  • koja palaikoma stabilioje pozicijoje ties išilginiais pėdos skliautais;

  • kulno, padikaulių, skersinio skliauto sritys remiasi į minkštesnes medžiagas, kurios turi geras amortizacines savybes.


Individualių įdėklų gamyba vyksta tik Viršuliškių g. 34 Vilnius


Registruotis tel. +370 612 00888

Aprašymas

Detalės

Individualių vidpadžių gamybos procesas:

Individualių įdėklų modeliavimo programoje pagal paciento pėdų nuotrauką yra modeliuojamas įdėklas: daroma supinacija/pronacija, jeigu yra reikalinga; formuojamas išilginis, skersinis pėdos skliautai; atitaikomas dydis pagal žmogaus pėdą.

Sumodeliuotas įdėklas yra perkeliamas į USB atmintinę ir iš ten į CNC frezavimo stakles. Išfrezuoti įdėklai yra nušlifuojami ir paruošiami pacientui dėvėti.

Padukai gaminami iš EVA medžiagos. Tai - polietilenvinilo acetatas, sintetinė medžiaga.

Individualių vidpadžių sportui sluoksniai:

Individualūs vidpadžiai sportuojantiems

Medžiaga yra sudaryta iš trijų skirtingo kietumo medžiagų: tamsiai mėlyna – kiečiausia, balta – vidutinio kietumo ir šviesiai mėlyna – minkščiausia.

Tamsiai mėlyna medžiaga yra ne tik individualaus įdėklo pagrindas, bet ir tęsiasi per išilginį pėdos skliautą. Kulno atramos dalis yra iš baltos, vidutinio kietumo, medžiagos. Priekinė pėdos dalis – šviesiai mėlyna medžiaga, kuri yra minkščiausia. Čia remiasi padikauliai, skersinis skliautas.

Apžvalgos
Pristatymas

Lietuvoje

- Pristatymas per AB Lietuvos paštas - 4 Eur. Prekės pristatomos į artimiausią gavėjo pašto skyrių per 2-5 darbo dienas.

- Pristatymas per kurjerį visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją – 4 Eur. ir 5 Eur., jeigu pasirenkamas apmokėjimo būdas grynais per kurjerį. Pristatymas į bet kurią Lietuvos vietą vykdomas per 1-3 darbo dienas. Prekės pristatomos į namus arba kitu nurodytu adresu 8-17 val. visoje Lietuvoje arba  8-22 val. (tik miestuose Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus).

- Prekių atsiėmimas parduotuvėse. Jei pasirinkote prekes atsiimti parduotuvėje, apie paruoštą prekę atsiėmimui Jus informuosime skambučiu arba trumpąja žinute (SMS). Atsiimant prekes parduotuvėje galima atsiskaityti grynaisiais pinigais ir banko kortele. Taip pat internetinėje parduotuvėje Idemus.lt už prekes galima sumokėti naudojantis populiariausiomis elektroninės bankininkystės sistemomis. Mokėjimų apdorojimui naudojama PaySera.lt sistema. Užsakytas prekes iš parduotuvių būtina atsiimti per 5 darbo dienas po mūsų patvirtinimo. Neatsiėmus užsakymo, po 5 darbo dienų užsakymas atšaukiamas.

Nemokamas prekių atsiėmimas VILNIUJE:

           Viršuliškių g. 34, Vilnius                 Darbo laikas: I-V 9:00 - 18:00 val., VI-VII nedirba.

           Vytauto g. 24, Vilnius                      Darbo laikas: I-V 10:00 - 19:00 val., VI 10:00 – 15:00 val., VII nedirba.

 Į užsienį 

Prekių pristatymo į Europos šalis mokesčio dydis - 15 Eur. Perkant iš kitų užsienio šalių paslaugos mokesčio dydis priklauso nuo siuntos svorio, dydžio ir šalies, į kurią siunčiama siunta, pristatymo tarifo. Norintys pirkti ne iš Europos šalių, prašome kreiptis el. paštu: uzsakymai@idemus.lt

Užsakant prekių virš 100 Eur., pristatymas nemokamas (siuntiniams į užsienį negalioja).

Prekės žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viengubomis kabutėmis ('') galite atskirti frazes.

Pagalba telefonu
+370 (659) 02035
 
Pagalba el. paštu
uzsakymai@idemus.lt