"Šiuolaikinės ortopedijos" personalas

Kviečiame susipažinti su "Šiuolaikinės ortopedijos" klientų atsiliepimais

Klientų atsiliepimai

Direktorė Asta Mockienė

 

Veiklos sritys. Stabilios, efektyvios, konkurencingos UAB IDEMUS, kaip rinkos dalyvės, veiklos vystymas. Klientų ir pacientų aptarnavimo, kokybiškų paslaugų ir produktų teikimo ir pardavimo procesų užtikrinimas, tobulinimas ir analizė, vieningos komandos formavimas.

Pagarba, nuoširdumas,  profesionalumas ir sąžiningumas – UAB IDEMUS darbuotojų vertybės.

El.paštas asta@idemus.lt

Medicinos vadovė Jūratė Janušauskienė

Veiklos sritys. Sutarčių su Valstybine ligonių kasa dėl apdraustųjų aprūpinimo ortopedijos techninėmis ir Vilniaus teritorine ligonių kasa dėl asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimo bei licencijuojamos veiklos administravimas. Tiekiamų į rinką medicinos prietaisų notifikavimas, konsultavimas sveikatos priežiūros paslaugų teikimo ir aprūpinimo ortopedinėmis techninėmis priemonėmis klausimais, bendradarbiavimas su įmonės tiekiamų  į rinką ortopedijos gaminių gamintojais ir  tiekėjais.  

El. paštas jurate.janusauskiene@idemus.lt

Mažmeninės prekybos ir medicininių paslaugų vadovė Aurelija Urbonaitė

Veiklos sritys. Fizinių parduotuvių prekių likučių priežiūra ir koordinavimas. Naujų produktų įvedimas į asortimentą. Komunikacija su tiekėjais ir įmonės partneriais. Konsultavimas sveikatos priežiūros paslaugų teikimo ir aprūpinimo ortopedinėmis techninėmis priemonėmis klausimais. Komunikacija su gydytojais dėl grafikų sudarymo ir informacijos sklaida. Informacijos pateikimas fizinėms parduotuvėms dėl gaminių ir paslaugų atnaujinimo.

El.paštas aurelija@idemus.lt

Medicinos atstovė Dovilė Valienė

Veiklos sritys. Informacijos apie naujus produktus, technologijas ar procesų pokyčių/naujovių  perdavimas gydytojams specialistams (ortopedams traumatologams, chirurgams, angiochirurgams, fizinės reabilitacijos gydytojams, gydytojams neurologams, plastikos chirurgams). Bendradarbiavimo su klinikomis proceso koordinavimas, aprūpinimas reikiamomis priemonėmis, užsakymų formavimas. Atstovavimas įmonei ir jos veiklai įvairiose konferencijose, sąskrydžiuose, seminaruose.  

El.paštas dovile@idemus.lt

Medicinos atstovė Jolanta Staniulienė

Veiklos sritys. Moterų konsultavimas po mastektomijos operacijų dėl krūties protezų pritaikymo, dokumentacijos ir kitais klausimais. Bendravimas su vaistinėmis, jų konsultavimas ortopedinių priemonių pritaikymo, naujų gaminių įvedimo į prekybą klausimais. Didmeninė prekyba. Galūnių protezavimo proceso koordinavimas: nuolatinis bendravimas ir bendradarbiavimas su pacientais ir jų artimaisiais, komandos nariais, siekiant suteikti komfortą pacientui. Papildomų paslaugų teikimą pacientams ruošiantis protezavimo etapams. Informacijos apie protezavimą, tvarką ir reikalingus dokumentus kaupimas ir saugojimas. Pagalbos, informacijos ir konsultacijų teikimas protezuojamiems pacientams nuo pirmo susitikimo iki ilgalaikio bendradarbiavimo.

El. paštas jolanta@idemus.lt

Gamybos vadovas Ignas Rutulys

Veiklos sritys. Specializacija sudėtingesnių ortopedinių įtvarų gamyboje ir naujų gamybinių procesų tobulinimas. Dirbdamas „Šiuolaikinės ortopedijos“  ortopedu – technologu domisi įvairiomis įtvarinių sistemų projektavimo, jų gamybos ir pritaikymo pacientams galimybėmis ir jas nuolat taiko praktikoje. Praktinėje veikloje specializuojasi dirbant skoliozės gydymo, ortopedinių įtvarų po insulto ir celebriniu paralyžiumi sergantiems pacientams klausimais bei pritaikant įvairius individualius gaminius vaikams.

El. paštas ignas@idemus.lt

Ortopedas-technologas Šarūnas Merkys

Veiklos sritys. Specializacija įtvarų ir vidpadžių gamyboje. Polinkis į naujoves skatina nuolatinę naujų gamybos būdų paiešką, gamybos medžiagų derinimą ir gamybos proceso modernizavimą. Kantrus požiūris į darbą, atkaklumas ir užsispyrimas bei siekis darbą atlikti maksimaliai tinkamai paverčia gaminius itin komfortiškais ir efektyviais gydymo proceso metu.

El. paštas sarunas@idemus.lt

Ortopedas-technologas (protezuotojas) Aleksandras Lopucha

Veiklos sritys. Galūnių protezavimo proceso veiksmų vykdymas: komunikacija su komandos nariais, pacientais, jų vizitavimas, mokymai klientams ir pasiruošimas protezo gaminimui. Individuali protezų gamyba, proceso tobulinimas ir naujų technologijų taikymas. Pagalba pacientams protezo eksploatacijos, remonto ir kitais klausimais. Informacijos apie protezavimą, eigą ir tolimesnę eigą teikimas pacientams ir jų artimiesiems. Nuolatinis pagalbos, informacijos ir konsultacijų teikimas protezuojamiems pacientams, jų vizitavimas.

El. paštas aleksandras@idemus.lt

Ortopedas-technologas (protezuotojas) Rokas Ulozas

Veiklos sritys. Galūnių protezavimo proceso veiksmų vykdymas: komunikacija su komandos nariais, pacientais, jų vizitavimas, mokymai klientams ir pasiruošimas protezo gaminimui. Individuali protezų gamyba, proceso tobulinimas ir naujų technologijų taikymas. Pagalba pacientams protezo eksploatacijos, remonto ir kitais klausimais. Informacijos apie protezavimą, eigą ir tolimesnę eigą teikimas pacientams ir jų artimiesiems. Nuolatinis pagalbos, informacijos ir konsultacijų teikimas protezuojamiems pacientams, jų vizitavimas.

El. paštas rokas@idemus.lt

Apskaitininkė-sandėlininkė Jurgita Kinderevičienė

Veiklos sritys. Fizinių parduotuvių ir elektroninės parduotuvės prekių likučių priežiūra, koordinavimas. Prekių pajamavimas, krovinių priežiūra, prekių logistika ir tiekimas. Komunikacija su elektroninės parduotuvės klientais, užsakymų ruošimas ir siuntimas klientui. Prekių grąžinimų proceso koordinavimas. Prekių apskaitos, skirstymo procesų koordinavimas ir valdymas, prekių kortelių kūrimas apskaitos programoje. Akcijų, išpardavimų fizinėse ir elektroninėje parduotuvėje kėlimas ir valdymas. Komunikacija su tiekėjais, logistikos ir kitais įmonės partneriais.

El. paštas sandelys@idemus.lt

"Šiuolaikinės ortopedijos" parduotuvių personalas

Veiklos sritys. „Šiuolaikinės ortopedijos“ Vytauto g. 24 ir Viršuliškių g. 34, Vilnius parduotuvių priežiūra, prekių likučių priežiūra, tvarkos palaikymas. Klientų konsultavimas ortopedinių priemonių pritaikymo klausimais, aptarnavimas ir gaminių pardavimas, klientų konsultacijos telefonu.

El.paštas vytauto24@idemus.lt arba virsuliskiu34@idemus.lt

Registratorė Skaistė Šleikinienė

Veiklos sritys. Pacientų registracija vizitams pas gydytojus ir ortopedus-technologus, ortopedinių gaminių (individualių ir standartinių įtvarų, įdėklų) užsakymai, kompensavimo dokumentų tvarkymas. Bendradarbiavimas su Valstybine Ligonių Kasa. Klientų konsultacijos telefonu apie įmonėje teikiamas paslaugas.

El.paštas virsuliskiu34@idemus.lt

Marketingo vadybininkė Ema Patricija Banaitytė

Veiklos sritys. Reklamos, rinkodaros projektų ir marketingo kampanijų kūrimas ir koordinavimas. Elektroninės parduotuvės reklamos ir vizualinių sprendimų vykdymas ir koordinavimas, informacijos apie prekes, produktus, medžiagas ir paslaugas sisteminimas ir teikimas. Fizinių parduotuvių reklamos, išdėstymo ir kitų vizualinių sprendimų ir veiksmų koordinavimas. Išorinės reklamos, bendradarbiavimo su partneriais ir kitų rinkodaros projektų koordinavimas.

El. paštas ema@idemus.lt

Pagalba telefonu
+370 (659) 02035
 
Pagalba el. paštu
uzsakymai@idemus.lt