Vonios lenta Reha Fund RF-855

Daugiau peržiūrų

Vonios lenta Reha Fund RF-85543,00 €
Nuolaida prekėms galioja tik perkant internetu.

Būsena: Prekyboje

Vonios suoliukas užtikrina stabilų sėdėjimą maudantis standartinėje vonioje. Įleidžiamas suoliukas leidžia sėdėti po vandeniu, todėl lengviau atsisėsti ir atsikelti vonioje. Jis skirtas vyresnio amžiaus žmonėms ir riboto judumo (laikino ar nuolatinio) žmonėms.


Pristatymo laikas: 1-5 darbo dienos

Aprašymas

Detalės

Vonios suoliukas užtikrina stabilų sėdėjimą maudantis standartinėje vonioje. Įleidžiamas suoliukas leidžia sėdėti po vandeniu, todėl lengviau atsisėsti ir atsikelti vonioje. Jis skirtas vyresnio amžiaus žmonėms ir riboto judumo (laikino ar nuolatinio) žmonėms.

Spalva: Balta

Techninė specifikacija:

Sėdynės ilgis
71 cm
Sėdynės plotis 32 cm
Svoris 2,5 kg
Maksimalus naudotojo svoris 100 kg

Gamintojas: Reha Fund (Lenkija)

Apžvalgos
Pristatymas

Lietuvoje

- Pristatymas per AB Lietuvos paštas - 4 Eur. Prekės pristatomos į artimiausią gavėjo pašto skyrių per 2-5 darbo dienas.

- Pristatymas per kurjerį visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją – 4 Eur. ir 5 Eur., jeigu pasirenkamas apmokėjimo būdas grynais per kurjerį. Pristatymas į bet kurią Lietuvos vietą vykdomas per 1-3 darbo dienas. Prekės pristatomos į namus arba kitu nurodytu adresu 8-17 val. visoje Lietuvoje arba  8-22 val. (tik miestuose Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus).

- Prekių atsiėmimas parduotuvėse. Jei pasirinkote prekes atsiimti parduotuvėje, apie paruoštą prekę atsiėmimui Jus informuosime skambučiu arba trumpąja žinute (SMS). Atsiimant prekes parduotuvėje galima atsiskaityti grynaisiais pinigais ir banko kortele. Taip pat internetinėje parduotuvėje Idemus.lt už prekes galima sumokėti naudojantis populiariausiomis elektroninės bankininkystės sistemomis. Mokėjimų apdorojimui naudojama PaySera.lt sistema. Užsakytas prekes iš parduotuvių būtina atsiimti per 5 darbo dienas po mūsų patvirtinimo. Neatsiėmus užsakymo, po 5 darbo dienų užsakymas atšaukiamas.

Nemokamas prekių atsiėmimas VILNIUJE:

           Viršuliškių g. 34, Vilnius                 Darbo laikas: I-V 9:00 - 18:00 val., VI-VII nedirba.

           Vytauto g. 24, Vilnius                      Darbo laikas: I-V 10:00 - 19:00 val., VI 10:00 – 15:00 val., VII nedirba.

 Į užsienį 

Prekių pristatymo į Europos šalis mokesčio dydis - 15 Eur. Perkant iš kitų užsienio šalių paslaugos mokesčio dydis priklauso nuo siuntos svorio, dydžio ir šalies, į kurią siunčiama siunta, pristatymo tarifo. Norintys pirkti ne iš Europos šalių, prašome kreiptis el. paštu: uzsakymai@idemus.lt

Užsakant prekių virš 100 Eur., pristatymas nemokamas (siuntiniams į užsienį negalioja).

Prekės žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viengubomis kabutėmis ('') galite atskirti frazes.

Pagalba telefonu
+370 (659) 02035
 
Pagalba el. paštu
uzsakymai@idemus.lt