Įtvaras plantariniam fasciitui gydyti Orliman FP01

Daugiau peržiūrų

Įtvaras plantariniam fasciitui gydyti Orliman FP0132,00 €
Nuolaida prekėms galioja tik perkant internetu.

Būsena: Prekyboje

Įtvaras, skirtas plantariniam fascitui gydyti, sudarytas iš anatominės velcro juostos, užsegamos virš viršutinės kulkšnies, prie kurios pritvirtintas elastingas diržas, einantis žemiau čiurnos sąnario, spaudžiantis sritį tarp kulkšnies gumburo ir pado


Įtvaras skirtas dėvėjimui dienos metu.


Pristatymo laikas: 1-5 darbo dienos

* Privalomas laukelis


32,00 €
Aprašymas

Detalės

Įtvaras, skirtas plantariniam fascitui gydyti, sudarytas iš anatominės velcro juostos, užsegamos virš viršutinės kulkšnies, prie kurios pritvirtintas elastingas diržas, einantis žemiau čiurnos sąnario, spaudžiantis sritį tarp kulkšnies gumburo ir pado.

Efektas: plantarinio fascito gydymas, palaikymas ir suspaudimas.

Įtvaras skirtas dėvėjimui dienos metu.

Dydžiai (matuojama čiurnos apimtis 2 cm aukščiau kauliuko):

Dydis

Čiurnos apimtis (matuojama 2 cm virš kauliuko)

2 dydis

21-25 cm

3 dydis

25-29 cm

Gamintojas:  Orliman (Ispanija)

Apžvalgos
Pristatymas

Lietuvoje

- Pristatymas per AB Lietuvos paštas - 4 Eur. Prekės pristatomos į artimiausią gavėjo pašto skyrių per 2-5 darbo dienas.

- Pristatymas per kurjerį visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją – 4 Eur. ir 5 Eur., jeigu pasirenkamas apmokėjimo būdas grynais per kurjerį. Pristatymas į bet kurią Lietuvos vietą vykdomas per 1-3 darbo dienas. Prekės pristatomos į namus arba kitu nurodytu adresu 8-17 val. visoje Lietuvoje arba  8-22 val. (tik miestuose Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus).

- Prekių atsiėmimas parduotuvėse. Jei pasirinkote prekes atsiimti parduotuvėje, apie paruoštą prekę atsiėmimui Jus informuosime skambučiu arba trumpąja žinute (SMS). Atsiimant prekes parduotuvėje galima atsiskaityti grynaisiais pinigais ir banko kortele. Taip pat internetinėje parduotuvėje Idemus.lt už prekes galima sumokėti naudojantis populiariausiomis elektroninės bankininkystės sistemomis. Mokėjimų apdorojimui naudojama PaySera.lt sistema. Užsakytas prekes iš parduotuvių būtina atsiimti per 5 darbo dienas po mūsų patvirtinimo. Neatsiėmus užsakymo, po 5 darbo dienų užsakymas atšaukiamas.

Nemokamas prekių atsiėmimas VILNIUJE:

           Viršuliškių g. 34, Vilnius                 Darbo laikas: I-V 9:00 - 18:00 val., VI-VII nedirba.

           Vytauto g. 24, Vilnius                      Darbo laikas: I-V 10:00 - 19:00 val., VI 10:00 – 15:00 val., VII nedirba.

 Į užsienį 

Prekių pristatymo į Europos šalis mokesčio dydis - 15 Eur. Perkant iš kitų užsienio šalių paslaugos mokesčio dydis priklauso nuo siuntos svorio, dydžio ir šalies, į kurią siunčiama siunta, pristatymo tarifo. Norintys pirkti ne iš Europos šalių, prašome kreiptis el. paštu:  perku@idemus.lt

Užsakant prekių virš 100 Eur., pristatymas nemokamas (siuntiniams į užsienį negalioja).

Prekės žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viengubomis kabutėmis ('') galite atskirti frazes.

Pagalba telefonu
+370 (659) 02035
 
Pagalba el. paštu
perku@idemus.lt