Juodos spalvos vyniojamas kelio įtvaras Orliman OnePlus

Daugiau peržiūrų

Juodos spalvos vyniojamas kelio įtvaras Orliman OnePlus103,00 €
Nuolaida prekėms galioja tik perkant internetu.

Būsena: Prekyboje

Vyniojamas kelio įtvaras, pagamintas iš trijų sluoksnių kvėpuojančios elastingos medžiagos. Įtvaras prisitaiko prie individualių apimčių ir kūno formų, turi šoninius sutvirtinimus, todėl yra tvirtesnis ir atsparesnis dideliems mechaniniams poveikiams. Kelio įtvaras turi 4 dirželius, leidžiančius sureguliuoti kompresiją ir individualizuoti suspaudimą.


Pristatymo laikas: 4-6 savaitės

* Privalomas laukelis


103,00 €
Aprašymas

Detalės

Vyniojamas kelio įtvaras, pagamintas iš trijų sluoksnių kvėpuojančios elastingos medžiagos. Įtvaras prisitaiko prie individualių apimčių ir kūno formų, turi šoninius sutvirtinimus, todėl yra tvirtesnis ir atsparesnis dideliems mechaniniams poveikiams. Kelio įtvaras turi 4 dirželius, leidžiančius sureguliuoti kompresiją ir individualizuoti suspaudimą.

Kelio įtvaras Plus dydžio, todėl yra skirtas didesnės apimties kelio (-ių) stabilizavimui ir kompresijai. Įtvaras pagamintas stabilizavimui, kai tarp apatinės šlaunies ir viršutinės blauzdos yra perdėtas perimetro neatitikimas. Išorinis pagrindo audinio sluoksnis palengvina greitą prakaito išsisklaidymą. Vidinis pamušalas turi minkštą sluoksnį ir kelio girnelės stabilizavimo , kad būtų išvengta įtvaro judėjimo. Kelio įtvaras stabilizuoja sąnarį ir atitinkamas anatomines struktūras ir suteikia vidutinį palaikymą bei minkštųjų audinių suspaudimą.

Įtvaras rekomenduojamas:

  • Osteoartritas ir artritas
  • Kapsuloligamentiniai sumušimai
  • Lėtinis osteoartikuliarinis nestabilumas
  • Pooperacinis ir potrauminis gydymas
  • Šoniniai kelio nestabilumai - varus arba valgus (naudojant standų policentrinį sąnarį).

Dydžio parinkimas:

Dydis 1 2 3
Apimtis (kelio) 49-58 58-69 69-82

Įtvaro dydžio pasirinkimas:

Įtvaro ilgis 30 cm.

Spalva: Juoda

Gamintojas: Orliman

Apžvalgos
Pristatymas

Lietuvoje

- Pristatymas per AB Lietuvos paštas - 4 Eur. Prekės pristatomos į artimiausią gavėjo pašto skyrių per 2-5 darbo dienas.

- Pristatymas per kurjerį visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją – 4 Eur. ir 5 Eur., jeigu pasirenkamas apmokėjimo būdas grynais per kurjerį. Pristatymas į bet kurią Lietuvos vietą vykdomas per 1-3 darbo dienas. Prekės pristatomos į namus arba kitu nurodytu adresu 8-17 val. visoje Lietuvoje arba  8-22 val. (tik miestuose Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus).

- Prekių atsiėmimas parduotuvėse. Jei pasirinkote prekes atsiimti parduotuvėje, apie paruoštą prekę atsiėmimui Jus informuosime skambučiu arba trumpąja žinute (SMS). Atsiimant prekes parduotuvėje galima atsiskaityti grynaisiais pinigais ir banko kortele. Taip pat internetinėje parduotuvėje Idemus.lt už prekes galima sumokėti naudojantis populiariausiomis elektroninės bankininkystės sistemomis. Mokėjimų apdorojimui naudojama PaySera.lt sistema. Užsakytas prekes iš parduotuvių būtina atsiimti per 5 darbo dienas po mūsų patvirtinimo. Neatsiėmus užsakymo, po 5 darbo dienų užsakymas atšaukiamas.

Nemokamas prekių atsiėmimas VILNIUJE:

           Viršuliškių g. 34, Vilnius                 Darbo laikas: I-V 9:00 - 18:00 val., VI-VII nedirba.

           Vytauto g. 24, Vilnius                      Darbo laikas: I-V 10:00 - 19:00 val., VI 10:00 – 15:00 val., VII nedirba.

 Į užsienį 

Prekių pristatymo į Europos šalis mokesčio dydis - 15 Eur. Perkant iš kitų užsienio šalių paslaugos mokesčio dydis priklauso nuo siuntos svorio, dydžio ir šalies, į kurią siunčiama siunta, pristatymo tarifo. Norintys pirkti ne iš Europos šalių, prašome kreiptis el. paštu: uzsakymai@idemus.lt

Užsakant prekių virš 100 Eur., pristatymas nemokamas (siuntiniams į užsienį negalioja).

Taip pat siūlome šias prekes

Prekės žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viengubomis kabutėmis ('') galite atskirti frazes.

Pagalba telefonu
+370 (659) 02035
 
Pagalba el. paštu
uzsakymai@idemus.lt