Lapkričio 14-ąją minima Pasaulinė diabeto diena

/ 2023-11-14

Cukrinis diabetas – sunki ir klastinga lėtinė liga, kurios plitimas pastaraisiais dešimtmečiais sparčiai auga.

2013 m. duomenimis, cukriniu diabetu sirgo 1 iš 25 suaugusiųjų, šiandien Lietuvoje serga 140 tūkst. žmonių, tai yra 1 iš 18-os. Apie 94 proc. šios ligos atvejų sudaro antro tipo cukrinis diabetas. Specialistai paaiškina, kad įprastai antro tipo cukriniu diabetu suserga vyresnio amžiaus žmonės.

Sergant cukriniu diabetu labai svarbu tinkamai rūpintis savo kasdienine savijauta ir pasitelkti aukščiausios kokybės priemones. "Šiuolaikinės ortopedijos" centruose galite rasti įdėklų, avalynės ir kitų reikalingų priemonių, kurių pagalba kasdienybė taps šviesesnė.

Lapkričio 14-ąją Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje (Antakalnio g. 57) visi pageidaujantys sergantieji cukriniu diabetu galėjo nemokamai ir be šeimos gydytojo siuntimo pasitikrinti kojų arterinę kraujotaką ir gauti individualią specialisto konsultaciją. Kartu su aukščiausios kvalifikacijos gydytojais dirbo ir "Šiuolaikinės ortopedijos" komanda, kuri suteikė visą aktualią ir reikiamą informaciją įvairių kasdieninių priemonių pasirinkimo klausimais.

Dalinomės žiniomis apie tinkamos kasdieninės avalynės svarbą ir pasirinkimą, sergant cukriniu diabetu, aukščiausios kokybės įdėklų ir vidpadžių pasirinkimą, kurie itin reikalingi jautrioms ir pažeistoms diabeto pėdoms, džiaugiamės galėdami pasiūlyti ir kitų papildomų, kasdieninį gyvenimą palengvinančių, priemonių, tokių kaip kompresinės profilaktinės kojinės ir tarpupirščiai. Siekėme atkreipti dėmesį ne tik į ligos priežastis ir sukeliamą diskomfortą, tačiau ir į tai, kaip svarbu pasirūpinti savimi tinkamai kasdien bei rinktis geriausiai kiekvienam pacientui pritaikytas priemones.

Dalinamės keletu nuotraukų iš Vilniaus miesto klinikinės ligoninės organizuoto diabetinės pėdos patikros renginio:

« Atgal
Pagalba telefonu
+370 (659) 02035
 
Pagalba el. paštu
uzsakymai@idemus.lt