Idemus - Šiuolaikinė ortopedija

Vaistažolės ir vaistažolių arbata tinka tiek profilaktikai, tiek įvairioms ligoms gydyti bei organizmui stiprinti. Augalai gelbsti įvairiais nenumatytais ir ūmiais atvejais: sutrikus virškinimui, peršalus ar staiga sunegalavus. Kasdieninis puodelis vaistažolių arbatos yra itin naudingas tinkamai organizmo veiklai užtikrinti ir gali tonizuoti geriau nei kasdieninė kava.


Vasara įsibegėjo ir lauko krepšinio sezonas tapo viena mėgstamiausių veiklų lauke. Krepšinis yra ne tik mėgstamas žiūrėti, bet ir labai populiari visų amžiaus grupių sporto šaka. Krepšinis reikalauja greitų ir tvirtų judesių, šokinėjimo, bėgimo ir kitų įgūdžių. Krepšinyje traumos yra labai dažnos, bet galime nuo jų apsisaugoti.


Limfedema gali susirgti tiek vyrai, tiek moterys. Ši liga gali išsivystyti po operacijos ar spindulinės terapijos sergant bet kokios rūšies vėžiu, jei tas vėžys daro įtaką limfmazgiams ar limfos drenažui. Tačiau dažniausiai limfedema išsivysto po krūties, gimdos kaklelio, prostatos, gimdos vėžio ar melanomos gydymo.


Nors šiuo metu dar nėra išrastas pilnas limfedema išgydymo būdas, liga sėkmingai suvaldoma naudojant efektyvius simptomų gydymo būdus. Gydymo būdų tikslas yra galūnės ar galūnių tinimo valdymas ir mažinimas bei apsauga nuo gresiančių  infekcijų. Limfedemos specialistai sudaro gydymo planą, prižiūri paciento progresą bei moko teisingai savimi pasirūpinti namuose.

 


Gera paciento emocinė būklė ir nuolatinis jos palaikymas yra svarbiausios sudedamosios sveikatos dalys. Labai svarbu suvokti, jog anksčiau buvo siekiama vėžiu sergančiųjų išgyvenumo rodiklio didinimo. Šiandien imta koncentruotis į kokybišką gyvenimą pasveikus, nes tikimybė išgyventi žymiai padidėjo. Tinkamas reabilitacijos proceso suvokimas gelbsti ne tik fizinį kūną, tačiau ir emocinę bei psichologinę sveikatą.


Limfedema šiuo metu dar nėra išgydoma, tačiau gali būti sėkmingai (su)valdoma. Jau egzistuoja įvairūs metodai ir jų derinimo praktikos, kurios efektyviai gelbsti valdant tinimą, jį mažinant bei apsaugant nuo gresiančios infekcijos. Limfedemos specialistai sudaro gydymo planą, jį prižiūri bei moko pacientus teisingai pasirūpinti savimi namuose bei stebi progresą.


Limfedemos gydymasLimfos sistema susideda iš limfos indų ir limfos audinių. Audinio skysčiui iš intersticiumo įtekėjus į limfinę sistemą, jis laikomas limfa. Limfos skystis sudarytas iš baltymų, vandens, riebalų rūgščių, druskų, baltųjų kraujo kūnelių, mikroorganizmų ir kitos kilmės nuosėdų. Skystį iš intersticinių vietų sugeria limfos indai, iš kurių jis patenka į veninę sistemą.


Laikas, kurio prireikia atsistatymui po ligos ar negalavimo, yra itin individualus kiekvienam – tai gali būti kelios dienos, savaitės ar net mėnesiai. Dažnai šis laikotarpis priklauso ne tik nuo individualių organizmo ypatybių. Užtikriname, jog yra būdų, galinčių pagreitinti šį procesą. Kviečiame susipažinti su organizmo stiprinimo būdais ir pasekmėmis, jeigu persirgus nesirūpinsite tinkama reabilitacija bei imuniteto stiprinimu.


STY_Transparent_Sigvaris_Women_SA.jpgJei jūsų profesija reikalauja sėdėti ar stovėti visą dieną, jūsų kojos nusipelno ypatingo dėmesio. Kompresinė terapija yra puikus būdas suteikti kojoms pagalbą aktyvaus darbo metu ir pagerinti bendrą gyvenimo kokybę.


Hallux valgusHallux valgus yra pirmojo padikaulio medialinis nuokrypis, didžiojo piršto šoninis nuokrypis ir (arba) sukimasis arba pirmosios padikaulio galvos iškilimas. Šis negalavimas sukelia skausmą judant sąnariui, taip pat dėvint netinkamą avalynę. Tačiau didelė dalis pacientų į gydytojus kreipiasi ir dėl estetinių priežasčių.


Pagalba telefonu
+370 (659) 02035
 
Pagalba el. paštu
perku@idemus.lt